#405
2 Afrikaanse snijwapens, waarvan één van de Kuba.
#459
“Scène met Krishna en vee.” Tangka op doek.
#37
Zes kristallen wijnglazen met een gegraveerd stermotief.
#237
Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
#569Vincent Chenet
“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#391
Vintage messingen flesje voor Kohl - eyeliner, Arabische stijl.
#35
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif serti d'un camée et d'une perle. Longueur de la chaîne : 23 cm.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 150 / 200 -
#623
“Verblinde figuren.” Een paar keramische sculpturen. Draagt monogram E.C.
"Des figures aveugles." Une paire de sculptures en céramique. Porte monogramme EC.No longer availableDim. L: 40-42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#498
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
#577
lot 2 houten katrollen, werktuig om te weven, Baoulé, Ivoorkust.
#332
Een etui met kruiden en pastasoorten.
Une poche avec des herbes et des pâtes.No longer availableDim. 38 x 20 cmEstimate: € 30 / 35