Other lots in this auction
-
#221Guenoux à ParisEen Lodewijk XVI pendule van wit marmer en verguld brons, versierd met leeuwenkoppen en getooid met een siervaas.
Une pendule Napoléon III en marbre blanc et bronze, décorée de têtes de lions et un vase.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#724“Personages”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Personnages”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#396Een paar gebeeldhouwde eikenhouten armstoeltjes met getorste stijlen en bekleed met fluweel.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, montants torsadés et revêtement en velours.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een zittende Boeddha van messing.
Un Bouddha en laiton.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#227Een verguld bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten met bloemvormige kapjes en centrale schelpvormige coupe van gesatineerd glas. XIXe eeuw.
Un lustre en bronze doré à trois doubles points lumineux, capes en forme de fleur et une coupe centrale en vert satiné en forme de coquillage.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 240 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#58“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje op een houten voetstuk.
”Nu féminin”. Une statue en bronze sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#265Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee parels, diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en twee saffieren van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de deux perles, diamants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de deux saphirs de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 650 / 750 -
#261Swarovski“Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.
“Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 75 / 90 -
#37Twee oude poppen van Belgische makelij. De grootste draagt het merk Unica.
Deux anciennes poupées, fabrication belge. Une porte la marque Unica.No longer availableDim. h: 44 en 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een Engelse staande klok in mahoniehouten kast. De handbeschilderde wijzerplaat met roterende afbeeldingen.
Une pendule anglaise en acajou. Cadran peint à la main, images tournantes.No longer availableDim. h: 228 cmEstimate: € 200 / 240 -
#463Een Viewmaster model E in originele doos met 4 etuis met telkens 3 schijfjes m.b.t Expo ‘58 én een zeldzaam schijfje m.b.t het Atomium, diverse schijfjes met zichten op Italië, Portugal, enz. en 3 schijfjes m.b.t de koninklijke familie uit 1976.
Un Viewmaster modèle E dans sa boîte d’origine et quatre étuis avec chaque fois trois disques en relation avec l’Expo ‘58 et un disque très rare de l’Atomium, et autres.No longer availableEstimate: € 50 / 80

