Other lots in this auction
-
#510
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 400/500 -
#360J.Vandenheuvel Bruxelles
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met twee sleutels.
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats avec deux clés.No longer availableDim. 33,34 gEstimate: € 450/550 -
#432Jan VaertenPeriod: 1909 - 1980
“Portret”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Portrait”. Dessin en encre sur papier. Signé et daté ‘62.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 40/50 -
#79Joris MinnePeriod: 1897-1988
“Naaktstudie”. Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd en met opdracht.
“Etude d’un nu”. Crayon sur papier. Signée, datée et avec dédicace.No longer availableDim. 46 x 32cmEstimate: € 80/120 -
#235
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 600/800 -
#465
Twee verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Deux différents alliances en or jaune 18 K.No longer availableDim. 5,35 gEstimate: € 150/200 -
#512Karol AdlerPeriod: °1936
“La Balalaïka”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Balalaïka”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 100/150 -
#4
Drie oude Brusselse affiches, waarbij twee uit 1914 naar aanleiding van de Duitse invasie en één met betrekking tot de bevrijding.
Trois affiches bruxelloises dont deux de 1914 suite à l’invasion des Allemands et une concernant la libération.No longer availableDim. 44 x 34; 57 x 68 & 72 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#798
Een reeks van negen eikenhouten stoelen in Henri II-stijl.
Suite de neuf chaises en chêne de style Henri II.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#495
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +- 2,5 ct.
Bague en or blanc 18 K. sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,50 ct et d’une émeraude centrale de +- 2,5 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 900/1200 -
#312
Een paar gebeeldhouwde Bretoense armstoelen, versierd met gesulpteerde taferelen in de rug, drakenkoppen aan de armleuningen en met spijltjes.
Paire de chaises bretonnes en chêne sculpté décorées de personnages, de têtes de dragons et de toupies.No longer availableDim. 123 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#569
Een tschako van een jager -vrijwilliger van de Belgische burgerwacht. Periode 1867 - 1896.
Shako de chasseur volontaire de la garde civique belge. Période 1867-1896.No longer availableEstimate: € 100/180