Similar lots by type
-
#528Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#184Een gepolijste belemnietenfossiel.
Fossile de belemnite poli.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#682Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.No longer availableDim. h: 9,5 & 12;5 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#125Een 14 K geelgouden traditioneel Zeelands sierraad, hanger bezet met een parel.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150 -
#121Een vaas van paars glas met een handgeschilderd en verhoogd decor van eenden en grutto’s. Kleine randschilfer.
Un vase en verre violet avec un décor de canard et de barge en relief peint à la main. Petit éclat de bord.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 50 / 80 -
#492Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. 113 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Goebel, Germany“Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Yorkshire Terrier. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 35 / 50 -
#119Salvador Dali“De klaagmuur”. Bronzen plaquette, met achteraan inscriptie Jerusalem 3000, Salvador Dali. Ingelijst.
Le Mur des Lamentations. Plaque en bronze, inscrite au dos Jérusalem 3000, Salvador Dali. Encadré.No longer availableDim. 8,5 x 6 cmEstimate: € 150 / 200 -
#525MoudEen handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Un tapis persan en laine et coton noué à la main.No longer availableDim. 295 x 210 cmEstimate: € 200 / 300 -
#300Een lot overwegend zilveren munten met o.m. 5 x Eisenhower One Dollar 1971, onuitgegeven en met verantwoording, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 en 835/1000), 1 x 500 BEF 1830-1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 koningen (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo en 15 x 50 BEF Mercurius (AG 835/1000), 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy e.a.
Un lot de pièces principalement en argent avec ea 5 x Eisenhower One Dollar 1971, non émis et avec justification, 27 x 5 CHF (AG 900/1000 et 835/1000), 1 x 500 BEF 1830- 1980 (AG 500/1000?), 8 x 250 BEF (AG 835/1000), 3 x 100 BEF 4 rois (AG 835/1000), 1 x 50 BEF Expo et 15 x 50 BEF Mercure (AG 835/1000) , 1 x 10 FRF Monaco 1966 (AG 900/1000), 2 x 100 Pta 1966 (AG 800/1000), Morgan, Peace, Kennedy et autresNo longer availableDim. AG 1000 à 1200 gEstimate: € 450 / 500 -
#196Een gefineerde ééndeursvitrine in Lodewijk XVI-stijl met een ovale schildering in de deur en het geheel versierd met verguld beslag. Slijtage aan de schildering.
Vitrine de style Louis XVI plaquée à une porte avec une peinture ovale dans la porte et le tout décoré de garnitures dorées. Usure du tableau.No longer availableDim. 175 x 91 x 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#666Een stoomgebogen staande houten kapstok.
Un porte-manteau debout en bois courbé à la vapeur.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 250 cmEstimate: € 300 / 400 -
#315Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,52 ct. VSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central taillé en brillant de +- 0,52 ct. VSI et de brillants d'un poids combiné de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 3,46 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#379Albert HagersPeriod: 1915-2005“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Têtes et Cheval. Cinq dessins et une aquarelle. Tous signés. 32 x 25 cm à 26 x 20 cmNo longer availableEstimate: € 60 / 100


