Similar lots by type
-
#682Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Deux figurines en jade vert sculpté, l'une en forme d'éléphant et l'autre en forme de sauge. Manque la main.No longer availableDim. h: 9,5 & 12;5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#528Een os van gesculpteerd jadeïet.
Un bœuf de jadéite sculpté.No longer availableDim. l: 24 cmEstimate: € 150 / 180 -
#184Een gepolijste belemnietenfossiel.
Fossile de belemnite poli.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#68BurberryEen handtas met Schots ruitmotief, model ‘Nova Check’.
Un sac à main à carreaux écossais, modèle 'Nova Check'.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#278“Jager met korhoen.” Bronzen beeldje op marmeren voet.
Chasseur avec tétras. Statue en bronze sur socle en marbre.No longer availableDim. h. 20 cmEstimate: € 60 / 70 -
#603Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
Trois plats décoratifs différents en porcelaine Imari. Un profond avec un petit cheveu.No longer availableDim. Ø: 30 - 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVSI. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Bague en or blanc et jaune sertie d’un brillant central de ca 0,57 ct F VSI et de brillants ayant un poids total de ca 0,14 ct.No longer availableDim. 3,51 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#690Een vol messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#209Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#102DaliEen lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Litho de la série “La divine comédie”. Signée hors planche.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 220 -
#456HämmerliEen luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm.Met 6x42 richtkijker in originele doos.
Une carabine à air comprimé. Modèle Hunter Force 900. Calibre 4,5 mm. Avec lunette de visée 6x42 dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. l: 114 cmEstimate: € 150 / 200 -
#206Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableDim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#331Val St. LambertTwee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.
Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.No longer availableDim. Ø: 15 & 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#530Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Paire de potiches en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180 / 200


