Other lots in this auction
-
#5Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een briljantje van ± 0,10 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un petit brillant de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 100 / 120 -
#484“Stormloop naar de sterren, de ruimtevaart” & “De auto’s in de wereld 1964”. Twee albums met chromo’s van Chocolade Jacques.
”L’espace” & “Les voitures dans le monde en 1964”. Deux albums chromo’s. Chocolat Jacques.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#64Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342George Karner“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#164Franz VinckPeriod: 1827 - 1903“De visser overhandigt de Doge de ring van Sint Marcus”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Naar Pâris Bordone.
”Le pêcheur donne la bague de Saint Marc au Doge”. Huile sur toile. Signée. D’après Pâris Bordone.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 300 / 500 -
#187“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverse Ed. Tussen 1853 en 1876. Delen 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56, 58, 60, 62, 64, 67, 69 of 25 volumes. Met vouwplaten, in-8°, goede staat, mooi ingebonden, sommige met lederen ruggen.
“Bulletin du Musée de l’Industrie”. Diverses Ed. Entre 1853 enet1876. Vol. 23 - 27, 29 - 31, 33, 41 - 42, 45 - 47, 49 - 51, 55 - 56 , 58, 60, 62, 64, 67, 69 ou 25 volumes. Avec dépliants, in-8°, bon état, jolie reliures, certaines avec dossier en cuir.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#137Een lot zilveren bestek, bestaande uit koffielepels en ijslepeltjes.
Un lot de couverts en argent, comprenant des petites cuillères et cuillères à glace.No longer availableDim. 650 gramEstimate: € 130 / 150 -
#652Een eikenhouten halbankje met een kantelbaar rugvlak.
Un banc de vestibule en chêne à dos abattant.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#46Een eikenhouten tafel met gedraaide poten.
Table en chêne aux pieds tournés.No longer availableDim. 70 x 115 x 85 cmEstimate: € 40 / 60 -
#250OmegaEen 18 karaats wit gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200 -
#488“Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Volledige reeks van elf volumes.
”Van kasteel naar kasteel”. Paul Arren. Série complète, 11 volumes.No longer availableEstimate: € 55 / 80 -
#423Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60

