#452Een zeilbootje van filigraanwerk. Onder stolp.
Un petit voilier en filigrane sous cloche.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 30 / 35 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#267Een paar verguld bronzen houders met struisvogeleieren.
#79De Pooter“The Clipper”. Aquarel. Gesigneerd.
#317“De Weg Terug”. Jaargang 1, vanaf Februari 1931. Ingebonden.
#28Porcelaine de ParisEen dekseldoos van meerkleurig porselein in de vorm van een pierrot met lieveheersbeestje. Naar ontwerp van Geneviève Granger. Onderaan gemerkt.
Une boîte à couvercle en porcelaine polychrome sous forme d’un pierrot et une coccinelle. D’après une oeuvre par Geneviève Granger. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#141Een cassolette van albast en verguld brons, versierd met kariatiden en figuren van cloisonné. Zonder deksel.
Une cassolette en albâtre et bronze doré, décoration de cariatides et figures en cloisonné. Couvercle manquant.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300