#265Boch FrèresEen lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
A lot of vintage Boch porcelain tableware. Multicolored, model SATURN/MIAMI. Consisting of 10 cups, sugar bowl, milk jug, and 19 saucers of 2 sizes.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#20Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
An 18kt yellow gold cross-shaped pendant set with a cabochon.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 230 / 280 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#472Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
#557Bell Telephone CompanyEen antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
An antique wall telephone, Bell Telephone, Antwerp, Belgium, made of wood, bakelite, and metal. Approx. 1900.No longer availableDim. 21 x 27 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#224Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
An early 18th-century hand-colored map of the Waasland region, titled "Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes." Slight rust stain, framed.No longer availableDim. h 420 x b 560 cmEstimate: € 120 / 180 -
#30Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
An 18 kt yellow gold ring set with three brilliant cut diamonds and a green colored stone.No longer availableDim. 2,20 gEstimate: € 160 / 200 -
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#397“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
"Buddha sitting on a lotus throne." A bronze statue. Marked at the bottom.No longer availableDim. 35 x 20 x 17 cmEstimate: € 120 / 180 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
A round timer/pigeon clock in copper with lid and leather closure.No longer availableDim. Ø 22.5 cmEstimate: € 30 / 50