#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#45Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
#113Lladro‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
#511Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
A yellow-painted statue of a woman. West Africa.No longer availableDim. H. 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#147van SchierholzEen Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
#100Een 18 kt geelgouden schakelketting.
#304Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
#500Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
#76Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
A mahogany secretary desk with a drop-down leaf and 5 interior drawers.No longer availableDim. 81 x 81 x 41 cmEstimate: € 100 / 150