#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#426Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in Rococo style with curved cut glass.No longer availableDim. 163 x 103 x 44 cmEstimate: € 250 / 350 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#215Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600 / 700 -
#459Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
A lot of 2 Persian hand-knotted carpets.No longer availableDim. 180 x 90cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Val Saint-LambertEen lot blauw kristal, bestaande uit twee 2 bonbonbières en wijnglas gemerkt Val Saint Lambert.
#454Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
#153DelvauxEen beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
A beige handbag model "Macao". Marked. This bag can be worn cross-body.No longer availableDim. H: 21 cmEstimate: € 380 / 420