#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#334“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
"Lady portrait." Mixed media on board.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#527Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#145Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Two different 19th century silver pendants with the back 18ct gold, set with old-cut diamonds, with a combined weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 6,14 gEstimate: € 550 / 650 -
#553Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#590Rodania swissEen 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#187Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
A three-piece cobalt blue fireplace garniture depicting a flute player courting a lady, with the Sèvres mark at the bottom.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 150 / 250 -
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160