Similar lots by type
-
#127Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.
Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
Lot de faïence bleue et blanche, composé d'un pot à tabac avec un couvercle en laiton, d'une cruche et de deux vases par Ram. Cheveu dans le couvercle.No longer availableDim. h: 19 cm en kleinerEstimate: € 60 / 100 -
#312Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
Lot de neuf figurines multicolores en poterie du Staffordshire.No longer availableDim. H: 15-26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#38Santucci DerutaEen dekselpot en een fruitschaal van Italiaans majolica. Onderaan gemerkt.
Un pot à couvercle et un bol de fruits en majolique italienne. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 36 cm Ø: 36 cmEstimate: € 25 / 30 -
#397Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-HollandTwee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Deux bougeoirs décoratifs et un vase nodule en poterie de Gouda. Tous marqués.No longer availableDim. h: 26,5 & 36,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#298Keram, HollandEen grote dekselvaas van Hollands aardewerk met meerkleurig Delfts decor. Gemerkt.
Un grand vase à couvercle en faïence hollandaise à décor de Delft multicolore. Marqué.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50 / 70 -
#33BochEen blauw-wit aardewerken theepot op komfoor, versierd met Delfts decor. Gemerkt.
Une théière en faïence bleue et blanche sur un rechaud, ornée d'un décor de Delft. Marquée.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#683Cardew design“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
"Service d'argent". Une théière avec une table à thé multicolore et argentée sur le couvercle. Conception par Paul Cardew. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 75 / 100 -
#588Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#581Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
Un grand et un plus petit vase en poterie Satsuma. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 32 & 37 cmEstimate: € 45 / 55 -
#17Een Frans aardewerken terrine, versierd met bloemendecor en een peer als dekselknop. XVIIIe eeuw.
Une soupière en faïence française, décorée d'un décor floral et d'une poire comme fretel. XVIIIème siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 55 / 60 -
#535Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#235BochEen vijfdelig kaststel van blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier hoornvazen en een dekselvaas. Gemerkt onderaan.
Garniture de cinq pièces en faïence bleue et blanche, composée de quatre vases en corne et d'un vase à couvercle. Marqué en bas.No longer availableDim. 30, 43 & 57 cmEstimate: € 70 / 100 -
#18Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.
Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 35 / 40
Other lots in this auction
-
#295Drie sauslepels van massief zilver. Nederlandse keuren van Van Kempen, tweede gehalte.
Trois cuillères à sauce en argent massif. Poinçons hollandais de Van Kempen, deuxième titre.No longer availableDim. 210 gEstimate: € 80 / 120 -
#651Albert PoelsPeriod: 1903-1984“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Madone à l'enfant. Une sculpture murale en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#634Jef Van Grieken“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#60Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.
Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#130Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een uil bezet met twee robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de chouette sertie de deux rubis.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 220 / 250 -
#314Een houten doosje met smeedijzeren hengsel, mogelijk deels XVIIde eeuw, evenals een antieke geitenbel met halsband van hout en leder en met benen klepel, gemonogrammeerd L.F. en eveneens deels XVIIde eeuw.
Une boîte en bois à anse en fer forgé, peut-être en partie du XVIIe siècle, ainsi qu'une ancienne cloche de chèvre à collerette en bois et cuir et un battant en os, monogrammée LF et faisant également partie du XVIIe siècle.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#22Alfred T. BastienPeriod: 1873 - 1955“Vissersboten op het strand”. Potlood op papier. Gesigneerd, met opdracht en gedateerd 1934.
"Bateaux de pêche sur la plage". Crayon sur papier. Signé, dédicacé et daté 1934.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#621Merlini“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
"Femme". Une statue patinée blanche. Travail italien. années 1950.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 75 / 100 -
#391Een gesculpteerde imitatie zwaardvisbovenkaak gedecoreerd met karpers.
Une mâchoire supérieure sculptée en imitation d'espadon à décor de carpes.No longer availableDim. 85 cmEstimate: € 35 / 45 -
#302Een paar tegeltableaus naar werken uit de XVIIe eeuw.
Une paire de tableaux de carreaux d'après des œuvres du XVIIe siècle.No longer availableDim. 40 cm x 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#400Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een verrekijker, Duits leger. ‘Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. D.F. 7x50.
Jumelles, armée allemande. 'Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. DF 7x50.No longer availableDim. H: 20 cmEstimate: € 60 / 100

