#683Een midcentury keramische vaas, onderaan gemerkt handarbeit.
#97Een grote houten vijzel, vermoedelijk Afrikaans.
#5GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 96 x 96 cmEstimate: € 100 / 150 -
#25FendiEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 40 / 80 -
#85ChanelEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 85 x 88 cmEstimate: € 200 / 250 -
#65Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 86 x 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een stel van 2 laat 19e eeuwse Staffordshire dogs, niet gemerkt.
A pair of two late 19th-century Staffordshire dogs, unmarked.No longer availableDim. h 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#784Een polychrome vaas, gestempeld Emaux de Longwy.
#88Paul Sersté‘Zittend meisje’, een terracotta beeld getekend Paul Sersté.
#15GigueEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 68 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#681CapodimonteEen lot van twee aardewerken postuurtjes. “De Druivenplukkers & De Dronkaard. Er ontbreken vingers bij de accordeonspeler.
#511Koos Van der KaaijPeriod: 1900 - 1976“Moeder met kind”. Een terracotta gesculpteerd beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.
#481Een set van 2 handbeschilderde Chinese vazen met drakendecor.
A pair of 2 hand-painted Chinese vases with dragon decoration.No longer availableDim. h 41 Ø30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#75ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 67 cmEstimate: € 60 / 100 -
#745Een keramische vaas, vermoedelijk Oosters, onderaan gemerkt.
A ceramic vase, possibly Oriental, marked on the bottom.No longer availableDim. 41 x Ø22cmEstimate: € 40 / 60 -
#35ScapaEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 69 x 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#731Een lot van 4 Chinese gebruiksvoorwerpen waarvan 2 bloempotten op schaal, een bolle dekselvaas en een neksteun.
#611Een paar Staffordshire honden van meerkleurig aardewerk.
#55Giorgio Armani CollezioniEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 155 x 44 cmEstimate: € 100 / 130 -
#45DelvauxEen zijden sjaal. Gemerkt.
A silk scarf. Marked.No longer availableDim. 170 x 170 cmEstimate: € 80 / 120
#47Faïence St Ghislain BelgiqueEen Art Nouveau jardinière in faience versierd met bloem en zweepslag motief in het reliëf. Onderaan gemerkt.
#695Een Chinees bijzettafeltje/plantentafeltje in hout en marmer.
#202Een Venetiaans glazen geslepen spiegel met Romantische taferelen. Binnenste spiegel niet geslepen. Enkele stukken loszittend en kleine bastjes.
#40Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,18 ct.
#333Een lot van 4 verschillende bronzen wandlampen. Diverse ornamenten en lichtpunten.
#151Lachenal & Co. London“The Edeophone”. Een uit hout en leder gesculptuurde Concertina met bijhorend lederen draagtas. Gemerkt “Lachenal & Co. London” en genummerd 60090. Eind 18e begin 19e eeuw.
"The Edeophone". A Concertina sculpted in wood and leather, accompanied by a leather carrying case. Marked "Lachenal & Co. London" and numbered 60090. Late 18th to early 19th century.No longer availableDim. 20 x 21 x 20cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#90Een 18 karaats wit en geelgouden ring “toi et moi” bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en twee saffieren met een gezamelijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 karat white and yellow gold ring "you and me" set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.10 ct and two sapphires with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 2,57 gEstimate: € 450 / 500 -
#223Een collectie van 5 penningen met o.m. 2 x Pius XI, College Notre-Dame te Doornik, Universiteitsbibliotheek Leuven 1914 “HUMANITAS AMERICAE/ Ao MCMXXI RESTITUIT), IJzer en een kleine geëmailleerde reisicoon met de Moeder Gods van Kazan (opdracht achteraan d.d. 1953).
A collection of 5 medals including 2 x Pius XI, College Notre-Dame in Tournai, Leuven University Library 1914 "HUMANITAS AMERICAE/ Ao MCMXXI RESTITUIT", Iron, and a small enameled travel icon with the Mother of God of Kazan (inscription on the back dated 1953).No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#187Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
#378Een lot van 4 strips, diverse eerste uitgaven bestaande uit; Hansje en de gouden Ibis, Avonturen in China, 2x De avonturen van Chick Bill -Alarm te Marraccas & KO-KLOX-KLAN.
A lot of 4 comic books, various first editions consisting of: "Hansje en de gouden Ibis" (Hansje and the Golden Ibis), "Avonturen in China" (Adventures in China), 2x "De avonturen van Chick Bill - Alarm te Marraccas" (The Adventures of Chick Bill - Alarm in Marraccas) & "KO-KLOX-KLAN".No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#361Liebig ChromosEen lot van 8 Liebig Chromos albums met diverse thema’s.
A lot of 8 Liebig Chromos albums with various themes.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#314Marcel VerstrepenStraatzicht bij Winter, met oude dame, olieverf op doek, gedateerd 1940.
Street view in Winter, with elderly lady, oil on canvas, dated 1940.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 50 / 100