#9
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#689
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
#106
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#234
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#684
Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster.
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 160 / 180
#11
Vier verschillende chocoladevormen van metaal.
#329Schmitz
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Hoeve . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53,5 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#563
#171
#269A. Peeters
“Begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#444
“Gevels 1936”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
#69Charles LangenbickPeriod: 1873-1943
“Marine bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#143
“Golfspeelster”. Een bronzen beeld op groen marmeren sokkel.
#177
#618
#586
Een partij papiergeld uit diverse landen, gebruikte staat. België, Frankrijk, Engeland, Canada, Italië en een gevarieerd aantal Duitse biljetten vanaf einde XIXde eeuw tot en met Notgeld en Reichsmarken.
Lot de papier d’argent de différents pays, état usé. Belgique, France, Angleterre, Canada, Italie, ainsi qu’une partie de billets allemands dès le XIXe siècle jusqu’aux Notgeld et Reichsmarken.No longer availableEstimate: € 50 / 80