#431
Een paar aardewerken liggende Yorkshire terriers. Italiaans werk.
#631
Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
#534
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
#668
#411
Drie schoteltjes en vier kopjes van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. XVIII en XIXe eeuw. Enkele haarscheurtjes.
Trois sous-tasses et quatre tasses en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs. Quelques cheveux.No longer availableDim. Ø: 7 - 13,5 cmEstimate: € 100/120 -
#467
#626Ziegler
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#404
‘ Marines in confrontatie’ 2003 beaufort : Museum voor moderne kunst, Oostende.
#486
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 215 x 148 cmEstimate: € 40/60 -
#562
“Roze compositie met vogels.” Gemengde techniek.
#826
Twee armstoelen in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
#31
Drie diverse glazen van veelkleurig opaalglas, evenals een paar kandelaars van Italiaans porselein met gedrukt decor (onderaan gemerkt).
Trois verres différents en verre opaline et deux candélabres en porcelaine italienne à décor imprimé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 30 à 35 cmEstimate: € 25/35