Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 30 September Dag 1 #1-300
    • 1 Oktober Dag 2 #300-600
    • Online Only Varia 29 September 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2025 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Val Saint-Lambert

Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

Un grand chandelier de cristal incolore. Marqué en bas.
Dim. H. 43 cm
SKU: 2604220562.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #562
Estimate: € 20 / 220
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #145
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.

    Un grand vase de forme calice à piédouche de cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #115
    Val Saint-Lambert

    Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.

    Paire de vases coniques sur pied en cristal taillé, partiellement teinté bleu clair dans la masse. Marqué en bas. Et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #235
    Val Saint-Lambert

    Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.

    Vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué et numéroté en bas. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #255
    Val Saint-Lambert

    “Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    « Zarba II Schotch », six verres à whisky en cristal taillé clair. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #85
    Val Saint-Lambert

    Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.

    Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #92
    Val Saint-Lambert

    Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase sur piédouche en cristal taillé, en partie coloré lie de vin dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #245
    Val Saint-Lambert

    Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Vase ovoïde en cristal taillé. Partiellement coloré vert dans la masse. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #75
    Val Saint-Lambert

    Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.

    Trois petits vases en cristal taillé. Partiellement coloré en vert dans la masse. Marqué en bas, sauf le vase carré.
    No longer available
    Dim. H. 25 en 17 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #105
    Val Saint-Lambert

    Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.

    Deux vases en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas. Le plus grand monté en lampe.
    No longer available
    Dim. H. 27 & 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #95
    Val Saint-Lambert

    Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé. En partie teinté vert dans la masse et orné d'une frise dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm, H. 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #187
    Val Saint-Lambert

    Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.

    Un grand vase ovale en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué, numéroté et étiqueté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #178
    Val Saint-Lambert

    Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.

    Une grande coupe sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. Ø 37,5 cm, H. 28 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #315
    Val Saint-Lambert

    Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.

    Un éléphant de cristal incolore. Marqué et signé De Sorss en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #207
    Val Saint-Lambert

    Kratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.

    Vase de forme cratère en cristal taillé, en partie coloré bleu dans la masse. Marque gravée en bas, numérotée et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #325
    Val Saint-Lambert

    Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.

    Vase sur pied de cristal taillé incolore. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #211
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #203
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #193
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert clair dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #183
    Val Saint-Lambert

    Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.

    Un grand pied de lampe en cristal torsadé, en partie coloré vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette. Hauteur sans monture, avec grand abat-jour.
    No longer available
    Dim. H. 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #171
    Val Saint-Lambert

    Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.

    Un grand vase à piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 29,5 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #674
    Val Saint-Lambert

    Een paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.

    Une paire de bougeoirs en verre coulé, sur quatre pieds coulés. Marqués. Petit éclat sur une patte.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #45
    Val Saint-Lambert

    Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.

    Une paire de bougeoirs en cristal taillé incolore. Marqué et numéroté en bas.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #177
    Val Saint-Lambert

    Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.

    Un grand vase de forme calice en cristal taillé, en partie teinté vert dans la masse. Marqué en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H. 32 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #338
    Val Saint-Lambert

    Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.

    Un bol en verre multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 33 cm x 33 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #271
    Val Saint-Lambert

    Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.

    Une grande et une petite coupe en cristal rose, vers 1960. Marquées à la griffe sous la base. Eclats minuscules à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 & 33 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #571

    Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.

    Une tête en bois sculpté. Bornéo.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #454

    “Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.

    « Scènes de café » Crayon sur papier. D’après Ensor.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 60 / 120
  • #678

    Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.

    Un koï en onyx rose sur une base de bois dur tropical.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #601

    Een paar geglazuurd aardewerken vazen.

    Paire de vases en terre vernissée.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #230

    Een 18 K witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een hanger met één grijze parel.

    Un collier en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,22 ct et un pendentif avec une perle grise.
    No longer available
    Dim. 5,15 g
    Estimate: € 550 / 600
  • #259
    Léon Busschots

    “Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.

    "Procession en Campine". Huile sur toile. Signée Busschots Léon. Datée au verso 1974.
    No longer available
    Dim. 60 cm x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #430

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #518

    Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen en vlinders. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.

    Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de personnages en niches, entourés de fleurs et de papillons. Monté comme une lampe de table, sans trous. Canton, XIXème siècle. Hauteur sans monture.
    No longer available
    Dim. H. 36 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #539

    Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.

    Paire de chaises en acajou, décorées de trois anneaux dans le dossier et d'une sobre garniture marquetée.
    No longer available
    Dim. H:90cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #173
    Scheibe-Alsbach

    “Vierspan, de bruiloftskoets van Napoléon I en Joséphine”. Grote groep van veelkleurig porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.

    Quatre en main, le carrosse nuptial de Napoléon Ier et de Joséphine. Grand groupe de porcelaine multicolore avec de nombreux personnages. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. L. 68 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #441

    Een buikvaas van Chinees porselein met rood op blauw decor en met Ming-opschrift op de hals.

    Vase pansu en porcelaine de Chine de couleur rouge sur bleue. Une marque Ming sur le col.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #559

    Een verguld messingen godslampje met rood glas.

    Une lampe de dieu en laiton doré et verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More