Similar lots by type
-
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#941
Gebeeldhouwde ebbenhouten trom in de vorm van een vrouwenromp met twee benen. Zonder trommelvel. Makonde.
Tambour en ébène sculpté en forme d’un corps féminin sur deux jambes. Makonde.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 80/100 -
#681
Een Baoulemasker van gepolychromeerd hout. Ivoorkust.
Un masque Baoule en bois polychrome. Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 65/80 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
Lot de textiles des Andes. 14 pièces. Certains à la technique ikat.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#657
Een paar Chinese juwelenkistjes, versierd met koperbeslag en een opengewerkte plaquette van jade in het deksel.
Paire de coffrets à bijoux, une plaquette de jade ajourée dans le couvercle, finitions en cuivre.No longer availableDim. b: 23 cmEstimate: € 120/160 -
#1016
Een Chinese piëdestal van gesculpteerd hardhout met een achthoekig marmeren blad.
Piédestal chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre octogonale.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 80/120 -
#790
Een Afrikaans patchwerk, een Afrikaanse gordel en muts met kralen en schelpen en een vestje van gekeerd schaap met borduurwerk.
Patchwork africain, ceinture africaine, bonnet aux perles et coquilles et une veste en mouton retourné brodé.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#766
Een grenenhouten koffer met textiel uit Guatemala, Peru, Mali (Senufo) met poncho’s, kleden, sjaals enz.
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#436
Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#834
Drie langwerpige ingelijste stroken geweven stof met gestileerde dieren, vogels en personages. Zuid-Amerikaans werk.
Trois pans encadrés de tissu décoré d’animaux, d’oiseaux et de personnages stylisés. Travail sud-américain.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#826
Een zuil van zwart- en goudgepatineerd hout en kunststof.
Colonne en bois noirci et doré et plastique.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30/40 -
#547
Een Dogonmasker van gebeeldhouwd hout. Mali.
Un masque Dogon sculpté en bois. Mali.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 65/80 -
#818
Een oude houten speculaasplank met zes figuren.
Moule à speculoos en bois avec six personnages.No longer availableDim. 42 x 11 cmEstimate: € 55/65 -
#661
Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Youmbe, DRC.
Une sculpture ancestral en bois. Youmbe, DRC.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/140 -
#890
Een paar gesculpteerd houten steunzuiltjes in de vorm van een mannen- en vrouwenfiguur.
Deux colonnettes anthropomorphes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 50/80 -
#246
Een gesculpteerd houten tafel in eclectische stijl, versierd met bloemen en met een rood marmeren blad.
Table en bois sculpté de style éclectique décorée de fleurs et à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 93 x 62 cmEstimate: € 200/400 -
#496
Drie kleedjes uit de Andes met veelkleurige stroken. En een kleine lap met “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.
Trois carpettes des Andes aux pans multicolores. Et un tissu à l’inscription “Codep, Unidad Educativa Intercultural Bilingüe “Pachayachachik”.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
Lot de châles, de bonnets péruviens, des tais etc.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#870
Een houten baluster met vlam. XIXe eeuw.
Balustre terminant en flamme en bois sculpté et partiellement doré. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/120 -
#973
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
Vierge en cire vêtue en dentelle. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#671
Een Fangmasker van deels gepatineerd hout. Gabon.
Un masque Fang en bois partiellement patiné. Gabon.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 65/80 -
#1002
Een Africaans beeld van gesculpteerd hout. Pende, vermoedelijk Gabon
Une statue en bois sculpté d’origine africaine. Pende, probablement du Gabon.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#663
Een dubbel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
Une sculpture ancestrale double face en bois. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/100 -
#231
Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#662Felix EyskensPeriod: 1882 - 1968
“Pompstraatje te Lier”. Gouache op papier. Gesigneerd.
“Pompstraatje à Lierre”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 41 cmEstimate: € 50/60 -
#599
Een cylilndrische vaas met famille rose decor van personages in een prieel. Onderaan gemerkt: “Qianlong Nian Zhi”.
Vase cylindrique à décor famille rose de personnages dans une véranda. Marque sous la base en rouge sous couverte: “Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100/150 -
#1033
Een paar terracotta plantenbakken met Bacchuskoppen.
Paire de jardinières en terre cuite décorées de têtes de Bacchus.No longer availableEstimate: € 300/450 -
#850
Een vaas van meerkleurig Satsuma aardewerk met koperen deksel en voet.
Vase en faïence polychrome de Satsuma. Couvercle et base en cuivre.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#432A. Stepanov
“Boszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met B. Sabinin.
“Verdure”. Huile sur panneau. Signé. Avec B. Sabinin.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Een tweedeurskast van tropisch hardhout. Indisch werk.
Meuble à deux portes en bois dur. Travail indien.No longer availableDim. 182 x 102 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#748
Een glazen snuffbottle met voorstelling van personages en landschappen. Chinees werk. Dekseltje ontbreekt.
Flacon à parfum en verre décoré de personnages et de paysages. Travail chinois. Couvercle manque.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#940
Een kleine balustervaas van Chinees porselein met een Canton decor. Onderaan gemerkt: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.
Petit vase balustre en porcelaine de Chine à décor du Canton. Marque sous la base: “Da Qing Qianlong Nian Zhi”.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 50/80 -
#403
Een paar decoratieve plaquettes in art nouveaustijl van gesatineerd glas. Identieke decors, één uitgevoerd in wit, de andere in rood.
Deux plaquettes en verre satiné, style Art Nouveau. Deux décors identiques dont une en blanc, l’autre en rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#817
Een lot van twaalf verschillende porseleinen popjes. Grotendeels gemerkt.
Ensemble de douze petites poupées en porcelaine. La plupart avec marque.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#877
Een oude houten kruiwagen.
Une vieille brouette en bois.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#726
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 132 x 193 cmEstimate: € 40/50