#520Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#680Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
#231Von SchierholzEen vierarmige kandelaar van meerkleurig Duits porselein, versierd met putti en bloesems in hoogreliëf. Gemerkt.
#455Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Une table basse Art Déco en placage avec une tablette parquetée.No longer availableDim. h: 44 cm Ø: 70 cmEstimate: € 220 / 240 -
#404Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
#204Een vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.
#72“Stadszicht met begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de ville avec béguinage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#37Een paar beeldjes van blauw-wit en verguld porselein.
#665Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
#538Een design vaas in groen en wit glas.
Un vase design en verre vert et blanc.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 45 / 50