#686
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
#676
Iraanse handgeknoopte wollen loper.
#256
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
#301Capodimonte
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
#127
Twee oude sabels.
Deux sabres anciens.No longer availableDim. l: 83 cm x 84 cmEstimate: € 140/160 -
#43
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
#180
Une bague pour femme en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,30 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 350/400 -
#406
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
#457
Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
Coupe décorative en cloisonné sur laiton à décor de fleurs sur un piédouche.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 80/100 -
#694
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
#151
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
#310
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 500/600