Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.

Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.

Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.
Dim. h: 39 & 41 cm
SKU: 2508200027.
Category: Kristal.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #27
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #209

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #111

    Een geslepen kleurloos kristallen siervaas met inscriptie ‘Edmond Van den Boom’. In smeedijzeren staander, versierd met rozen.

    Vase en cristal taillé incolore à l’inscription”Edmond van den Boom”. Dans un support en fer forgé décoré de roses.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #384
    Val Saint-Lambert

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.

    Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.
    No longer available
    Dim. h: 4-15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #631

    Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.

    Service à verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, huit à vin blanc (un à éclat minuscule), dix verres à apéritf, douze gouttes. Modèle Val Saint St-Lambert, 1952.
    No longer available
    Dim. h: 10, 12, 13 & 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #348

    Een lot van vier verschillende vazen van meerkleurig Italiaans glaspasta. Eén gemerkt.

    Lot de quatre vases divers en pâte de verre polychrome italienne. Un avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 17 - 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #117

    Een gekleurde en geslepen Boheems kristallen coupe op voet.

    Coupe sur piédouche en cristal taillé de Bohème coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm; Ø: 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #291

    Twee vintage kristallen inktpotten op een eikenhouten blad. Kleine schilfers.

    Deux encriers en cristal sur tablette en chêne. Petits éclats.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #637

    Glasservies van amberkleurig kristal.

    Service à verres en cristal de couleur ambre.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 21 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #609

    Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.

    Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. H. 68 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #331

    Een lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een schaal op voet en twee vazen.

    Lot de cristaux taillés incolores comprenant une coupe à piédouche et deux vases.
    No longer available
    Dim. h: 19, 24 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #363

    Een kleurloos kristallen glasservies met geslepen bloemmotieven. 12 rode wijnglazen, 10 witte wijnglazen, 9 likeurglazen, 9 champagnefluiten, 10 waterglazen en 10 diverse tumblers.

    Service en cristal incolore aux motifs floraux taillés. 12 verres à vin rouge, 10 à vin blanc, 9 à liqueur, 9 flûtes, 10 verres à eau et 10 verres à whisky divers.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #421
    Val St. Lambert

    Een mauve kristallen lampenvoet.

    Pied de lampe en cristal mauve.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm (z.k.)
    Estimate: € 30 / 40
  • #702
    Val Saint-Lambert

    Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.

    Série de onze coupes à champagne en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 55 / 80
  • #698

    Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.

    Une boîte baroque antique avec couvercle coulissant, construite avec des éléments sculptés de l'époque.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #41

    Een Boheems kristallen karaf met zes glaasjes. Op presentatiespiegel.

    Carafe en cristal de Bohème et six gouttes. Sur miroir de présentation.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 & 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #622

    Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #211

    Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.

    Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.
    No longer available
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #520

    Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.

    Coffre en noyer ancien sur pieds patins.
    No longer available
    Dim. 33 x 40 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #658

    Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.

    Paire de jardinières en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #396

    Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.

    Lot de six chaises en acajou (deux modèles, un dossier abîmé). Nous ajoutons une chaise volante recouverte de la même façon.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #512

    Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.

    Deux eaux fortes colorées de la série “Les Sept Péchés Mortels” de James Ensor. Signatures apocryphes hors planche.
    No longer available
    Dim. 19 x 14,5 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #526

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.

    Carpette persane en coton et soie. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 190 x 123 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #670

    Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.

    Petite table chinoise ouvrant à un tiroir sculpté.
    No longer available
    Dim. 90 x 86 x 52 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #693

    Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.

    Candélabre d’église en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 115 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #46

    Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.

    Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #777
    Daufresne de la Chevalerie

    “Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.

    “Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #261
    Christofle, France

    Een lot van zes verzilverd metalen onderzetters voor glazen en één voor een fles. In originele doosjes.

    Lot de six sous-verre en métal argenté et un dessous de bouteille. Dans les boîtes d’origine.
    No longer available
    Dim. 13 x 13 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #327

    Een paar lampenvoeten van onyx en messing.

    Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More