#504“Caféscène”. Olieverf op paneel.
”Scène au café”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Van de Vijver“Herfstlandschap met drie personen en een schaap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage d’automne à trois personnes et un mouton”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 91 cmEstimate: € 200 / 240 -
#95Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 250 / 300 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#560Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met twee robijntjes.
Broche en forme de noeud en or jaune 18 ct sertie de deux petits rubis.No longer availableDim. 5,93 gEstimate: € 120 / 180 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#383Een lot van 9 boeken met betrekking tot architectuur en tuinarchitectuur.
#75Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 700 / 800 -
#466Twee handgeknoopte wollen Morikarpetten.
#387“Kriegsalbum”. Een Duitse uitgave uit de Eerste Wereldoorlog.
Un service à couverts en argent 800‰ comprenant douze grands et petits couteaux, douze grandes et petites fourchettes, cinq cuillères à oeufs et une cuillère à sauce.No longer availableDim. +/- 2850 gramEstimate: € 750 / 850