Other lots by Val St. Lambert
-
#757Val St. LambertTwee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal taillé incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.
Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.No longer availableDim. 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
Deux vases en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 22 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#461Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#763Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500
Other lots in this auction
-
#389Een gevarieerd lot catalogi van diverse internationale boekenveilingen, evenals een grote partij uitgaven van het tijdschrift “Bulletin du bibliophile”.
Un lot divers de catalogues de différentes ventes d’enchères et un grand lot du “Bulletin du bibliophile”.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#599Rechthoekige spiegel met vergulde lijst. Kleine letsels.
Miroir rectangulaire en cadre doré. Petits dégâts.No longer availableDim. 115 x 83 cmEstimate: € 100 / 120 -
#606Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 353 x 260 cmEstimate: € 200 / 240 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,22 ct. H. SI1.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,22 ct. Couleur H. SI1.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 300 / 400 -
#502“Spelende kinderen op het strand”. Olieverf op paneel.
”Enfants qui jouent sur la plage”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 23 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#513Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Un Guanyin en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Pierre BalmainEen vergulde horloge in originele doos en certificaat.
Montre à bracelet plaquée dans la boîte d’origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#233“Moeder met kind”. Een gepatineerd plaasteren beeld op marmeren voetstuk.
”Mère et enfant”. Une statue en plâtre à patine sur socle en marbre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#394Een partij boeken, naslagwerken en documenten met betrekking tot Belgisch Congo.
Un lot de livres et documents en relation avec le Congo Belge.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#509“Dames”. Aquarel en houtskool op papier. Draagt monogram ‘PvdH’.
”Dames”. Aquarelle et fusain sur papier. Porte le monogramme ‘PvdH’.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 100 / 200 -
#774Een vergulde wandspiegel in barokke stijl. Beschadiging bovenaan.
Un miroir doré style Baroque. Dégât au dessus.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 30 / 50

