Other lots by Val St. Lambert
-
#757Val St. LambertTwee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal taillé incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.
Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.No longer availableDim. 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#423Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
Deux vases en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 22 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#763Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#461Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280
Other lots in this auction
-
#8612 bestekhouders van zilver 800 ‰ van 580 g. we voegen er 11 glazen aan toe.
Douze porte-couteaux en argent 800‰ (580 g). Nous ajoutons 11 porte-couteaux en verre.No longer availableDim. 580 gEstimate: € 150 / 200 -
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
Un masque en bois sculpté. Dogon, Mali.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 65 / 75 -
#135Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met witte en zwarte diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,28 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants blancs et noirs ayant un poids total de ± 1,28 ct.No longer availableDim. 8,20 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
Une paire de candélabres sous forme de palmiers en bronze.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#736Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 320 x 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#543Een zeshoekige theepot van Chinees porselein meteen meerkleurig decor van personages in cartouches. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages en cartouches. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55 / 65 -
#741Een lampenvoet van deels zwartgepatineerd koper in Empirestijl.
Pied de lampe en cuivre partiellement noirci. Style Empire.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 80 / 120 -
#244Paul SmoldersPeriod: 1921 - 1997“Meisje in het rood”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd.
”Jeune fille en rouge”. Huile sur carton d’artiste. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#178Atelier-Edition8 luxe-albums/cassettes met Duitse postzegels met eerste-dag-stempels, telkens met verklarende folder en afbeelding van diverse andere ontwerpen. 1995-2002.
8 albums et cassettes de luxe contenant des timbres postes allemands aux cachets premier jour, chaque fois avec un dépliant explicatif et les représentations des autres dessins non retenus. 1995-2002.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#44“Liggende man”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Homme couché”. Une sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 23 x 12 cmEstimate: € 85 / 100 -
#529Van den Broeck“Delirium”. Olieverf op doek. Op verso gesigneerd.
”Delirium”. Huile sur toile. Signature au verso.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 160 / 180

