Other lots by Val St. Lambert
-
#757Val St. LambertTwee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
Deux vases en cristal, dont un taillé incolore et l’autre vert.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#299Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 140 -
#2Val St. LambertEen kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
Un vase en cristal taillé incolore. Marque à la base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#367Val St. LambertEen paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
Une paire de pieds de lampe en cristal. Marque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#18Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit twee kleurloze en een groene asbak en een geslepen vaas op voet.
Un lot de cristal comprenant deux cendriers incolores et un cendrier vert et un vase taillé sur pied.No longer availableDim. 7 - 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Val St. LambertEen lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30 / 40
Similar lots by type
-
#763Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#23Twee vazen van Boheems kristal.
Deux vases en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 22 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#423Een vaas van geslepen kristal van Val St. Lambert en een lampenvoet van Italiaans glas.
Un vase en cristal taillé par Val St. Lambert et un pied de lampe en verre italien.No longer availableDim. h: 18 & 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#421Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#188Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#417Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
Un lot de cinq carafes et verre et cristal incolore.No longer availableDim. h: 26 - 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#337Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier karaffen en een kruik (zonder stoppen) en een stolp met verzilverde dekselknop.
Un lot de cristal et de verre, comprenant quatre carafes et une cruche sans bouchons, et une cloche avec fretel argenté.No longer availableDim. h: 18 - 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#61Een kleurloos kristallen kelkvaas in een bronzen montuur, versierd met drie kariatiden en op een zwart marmeren voet.
Un vase calice en cristal incolore dans une monture en bronze, décoration de trois cariatides et socles en marbre noir.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Un lustre style Louis XV à pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 400 / 440 -
#13Kosta-BodaEen ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
Un plat rond en verre jaune. Marque.No longer availableDim. Ø: 17,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#453Lalique, FranceEen eekhoorntje en een vredesduif van deels gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un écureuil et un pigeon de paix en cristal partiellement incolore. Marque.No longer availableDim. h: 9 & 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#461Een lot kristal, bestaande uit vier verschillende vazen en twee kleurloze asbakken. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, comprenant quatre vases différents et deux cendriers incolores . Cendriers Val St. Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
”The seven Swabians”. Un groupe en bois polychrome.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#443Een grote kandelaar van gebeeldhouwd hout in barokke stijl.
Un grand candélabre en bois sculpté de style Baroque.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 70 -
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986“Bloemenvaas”. Een achterglasschildering. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Une peinture sous-verre. Signée.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 120 / 140 -
#169“Jezus en Maria-Magdalena”. Olieverf op doek. Naar de Italiaanse School van de XVIIde eeuw.
”Jésus et Marie Madeleine”. Huile sur toile. D'après l’école italienne du XVIIème siècle.No longer availableDim. 84 x 102 cmEstimate: € 400 / 600 -
#650Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hart bezet met diamant van ± 0,40 ct. en een centrale robijn van ± 9 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti d’un diamant de ± 0,40 ct et d’un rubis central de ± 9,00 ct.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#480Een halssnoer met schijfjes zoetwaterparels.
Collier aux parties de perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#676Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Slijtage.
Une carpette d’Orient en laine nouée main. Usures.No longer availableDim. 248 x 168 cmEstimate: € 120 / 200 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
Une coquille en verre Murano.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Een 9 karaats geel gouden ring bezet met een citrine van ± 2,50 ct.
Bague en or jaune 9 ct sertie d’une citrine de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 4,73 gEstimate: € 100 / 150 -
#329“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Omgeving Mechelen-Antwerpen. Oude ingelijste landkaart. Deels ingekleurd.
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Alentours de Malines-Anvers. Une carte ancienne encadrée. Partiellement en couleurs.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#733Een gebeeldhouwde houten stoel van twee gebeeldhouwde planken massief hout. De rugleuning in de vorm van een maniok stampende vrouw. Afrikaans werk.
Une chaise en bois sculpté fait à partir de deux planches en bois massif. Le dos en forme de femme qui pétrit du manioc. Travail africain.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120

