Other lots by Val St. Lambert
#757Val St. Lambert
Twee kristallen vazen, waarbij één geslepen kleurloze en één groene.
#299Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#2Val St. Lambert
Een kleurloos kristallen geslepen vaas. Gemerkt onderaan.
#367Val St. Lambert
Een paar kristallen lampenvoeten. Gemerkt.
#18Val St. Lambert
#11Val St. Lambert
Een lampenvoet van groen kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal vert. Marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/40
#188
#421
Een reeks van 28 glazen van Boheems kristal.
Une série de verres en cristal de Bohème.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#61
#417
Een lot van vijf verschillende karaffen van kleurloos glas en kristal.
#181
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#461
#453Lalique, France
#426
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#13Kosta-Boda
Een ronde schaal van geel glas. Gemerkt.
#23
Twee vazen van Boheems kristal.
#423
#337
#763
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40/50
#704Robert Herberigs
Une paire de compositions. Huile sur panneau. Signés. Pas d’encadrements.No longer availableDim. 60 x 75 cmEstimate: € 120/200 -
#600
Een eikenhouten bureau met zes laden in de gordel.
#265
#329
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Omgeving Mechelen-Antwerpen. Oude ingelijste landkaart. Deels ingekleurd.
“Mechlinia Dominium et Aerschot Ducatus. Autore Michaelo Flor a Langren, Regis Catholici Mathematico”. Alentours de Malines-Anvers. Une carte ancienne encadrée. Partiellement en couleurs.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#643
“Dansende Shiva”. Een bronzen beeldje.
#791
Een spiegel met verguld houten en plaasteren lijst.
#406
Een krukje van gedraaid notenhout.
Un tabouret en noyer torsadé.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ring met een diamant oude slijp van ± 0,20 ct.
#270
Een parelcollier van zoetwaterparels met zilveren slot.
#783F. Delannay-Bouillon à Bruxelles
Een oude barometer.
Un ancien baromètre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 100/120 -
#396
Vitrine met één plexiglazen deur in het genre van Vernis Martin.
Une vitrine à une porte en plexi, dans le genre Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#339Evert PietersPeriod: 1856 - 1932
“Interieur met personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Intérieur et personnages”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 100/150