Other lots by Delvaux
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
A cognac-colored handbag. Model "Lundi". Marked. This bag can be worn cross-body.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 380 / 450
#582“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
"Gent suite" – An engraving on paper, signed and numbered 10/25 outside the frame.No longer availableDim. 23 x 33cmEstimate: € 40 / 60 -
#285Val Saint LambertEen geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
A cut crystal decanter with two small liqueur glasses, purple and red in color.No longer availableDim. h 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#524Frans HensPeriod: 1856 - 1928“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
"Sailboats in the surf." Etching numbered 14/30, signed inside and outside the plate. With detailed provenance provided at the back.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#374Rik PootPeriod: 1924-2007“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#214Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A lot of 4 pieces of crystal, consisting of 2 decanters, a vase, and a table bell.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 20 / 30