Other lots by Delvaux
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
A cognac-colored handbag. Model "Lundi". Marked. This bag can be worn cross-body.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 380 / 450
#70Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with brilliant-cut diamonds weighing approximately 2.50 ct in total.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#95Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.30 ct. and an emerald of approximately 2 ct. With certificate.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#282“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
#440Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
An 18 kt pendant with three circles in three colors of gold, set with diamonds with a total weight of 0.77 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 800 / 900 -
#16Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
#247Val Saint LambertEen geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
#12Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
A lot of four woodcuts and one lithograph, including three greeting cards. All signed outside the plate.No longer availableDim. 25x16 cm - 32x24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#538Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
A fertility tree. Congo.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 60 / 80 -
#593Paul SerstéEen terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
A set of 2 plates with musicians/dancers, Henriot Quimper.No longer availableDim. Ø 26 cmEstimate: € 25 / 50