Other lots by Delvaux
#185DelvauxEen bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
A brown leather wallet. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
A cognac-colored handbag. Model "Lundi". Marked. This bag can be worn cross-body.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 380 / 450
#203Lladro‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
#480Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 kt white gold spiral pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#55Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
#501Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
#17Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#286Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
#105Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
#429Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#121Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
#301Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
A pair of Chinese porcelain sculpted Pho dogs.No longer availableDim. 7 x 10cmEstimate: € 50 / 75