Other lots in this auction
-
#687Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#161Léopold Harzé“Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.
"Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.No longer availableDim. h29cmEstimate: € 600 / 700 -
#318Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een karafje (zonder stop), een coupe, twee verschillende vaasjes, een stop een bakje en een schaaltje en een flesje met vergulde versieringen.
Lot de cristallerie et verrerie, composé d'une carafe (sans bouchon), d'une coupe, de deux vases différents, d'un bouchon, d'un plateau et d'un plat et d'un flacon à décors en plaqué or.No longer availableDim. H: 3-22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#12Een ingekleurde ets van Mechelen.
Une gravure en couleur de Malines.No longer availableDim. 15 x 65 cmEstimate: € 20 / 40 -
#310Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#100Een art deco platina dameshorloge bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. In werkende staat en met lederen polsband.
Une montre pour femme art déco en platine sertie de diamants d'un poids total de +- 1 ct, en état de marche et avec un bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto:16,55 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#352GoudaEen vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.
Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#656Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Een 18 karaats geelgouden schakelketting met één verlengstukje.
Une chaîne à maillons en or jaune 18 carats avec une pièce d'extension.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 280 / 350 -
#465Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct et de deux saphirs d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 4,90 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#439Rob. Lombaerts“Dorpsgezicht”, olieverf op paneel, gesigneerd.
"Vue de village", huile sur panneau, signé.No longer availableDim. 50x40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494“Polderlandschap “. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage des polders". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 300 / 350







