Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.

Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.

Un grand fauteuil en noyerrecouvert en vert clair et une entretoise croisée torsadée. Epoque Louis XIII.
Dim. 115 x 62 cm
SKU: 1312220375.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #375
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #404

    Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.

    Une paire de vases en verre mauve, dégâts minimes sur les bords.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #127

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

    Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #662

    Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.

    Deux mandalas à la gouache peints à la main sur soie. Un avec des dégâts d'eau.
    No longer available
    Dim. 60 x 42 & 34 x 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 77 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #153
    Delheid

    Een zilveren vierdelig koffie en theestel met rozen versiering op de deksels en op een zilveren dienblad. 800‰. Gemerkt.

    Service à thé et café quatre pièces en argent avec décoration de roses sur les couvercles et sur un plateau en argent. 800‰. Marqué.
    No longer available
    Dim. 4,145 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #444
    Jean Pellen

    “Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.

    “Abstrait, Düsseldorf” Techniques mixtes. Signé.
    No longer available
    Dim. 68 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #402

    “Abstract portret.” Marokkaanse school. Gemengde techniek op doek. Expo Casablanca.

    "Portrait abstrait." Ecole marocaine. Technique mixte sur toile. Expo Casablanca.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #432

    Japanse houtdruk met geisha.

    Gravure sur bois japonaise avec geisha.
    No longer available
    Dim. 37 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #467

    Drie diverse antieke aardewerken bowls van verschillende grootte, sober versierd in grijsblauw. Chinees-Oost-Aziatische productie.

    Trois bols anciens divers en faïence de tailles différentes, sobrement décorés en gris-bleu. Production sino-est-asiatique.
    No longer available
    Dim. H. 22,5, 22 & 17,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #123
    Deux de Delvaux

    Een handtas/ rugzakje van groen en zwart leder.

    Un sac à main/sac à dos en cuir vert et noir.
    No longer available
    Dim. H: 24 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #294

    Een kader met twee banden en twee penningen van de Brusselse burgerwacht. Periode Eerste Wereldoorlog.

    Cadre avec deux ceintures et deux médailles de la garde civique belge. Période de la Grande Guerre.
    No longer available
    Dim. 42 x 82 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #475

    Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.

    Une armoire à deux portes en pin peint. Travail indien, début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. 130x40x185 cm
    Estimate: € 150 / 250
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More