Similar lots by type
-
#310
Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600/1800
Other lots in this auction
-
#767
Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
Table rectangulaire en verre et plexi.No longer availableDim. 74 x 100 x 180 cmEstimate: € 300/500 -
#205
Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400/1600 -
#408
Een gevarieerd lot met insignes, medailles enz. van diverse landen, waaronder België en Duitsland.
Lot varié d’insignes, de médailles etc. de différents pays dont Belgique et Allemagne.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#550
Geelgouden Portugaleser van 100 Mark 1886, ontwerp J. Lorenz. Gemonteerd als hanger. Ter herdenking van de eerste steenlegging van het Rathaus van Hamburg, dat afbrandde in 1843.
Portugaleser de 100 Mark 1886 en or jaune. Dessin J. Lorenz. Montée en pendentif. Commémorant la construction de l’Hôtel de Ville de Hambourg, détruit dans l’incendie de 1843.No longer availableEstimate: € 2000/3000 -
#176
Een eikenhouten vitrinekast in Régencestijl met onderaan twee paneeldeuren. Vroeg XIXe eeuw.
Vitrine de style Régence en chêne, le bas ouvrant à deux portes pleines. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 240 x 144 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#111New Land Pattern
Een Engels pistool, Model 1802, productie 1810 en aangepast voor de cavalerie in 1840.
Pistolet anglais modèle 1802, production 1810 et ajusté pour la cavalerie en 1840.No longer availableDim. l: 39 cmEstimate: € 300/350 -
#114
Een reisspiegel van metaal met een mooie voorplaat van gedreven bruin leder en drie spiegelpanelen en een ketting. Twee ruitjes gebarsten. Omstreeks 1900.
Miroir triptyque en métal avec frontispice en cuir brun joliment repoussé de style art nouveau. Trois panneau aux miroirs à suspendre. Deux verres cassés. Vers 1900.No longer availableDim. 26,6 x 26,5 cm (3 x)Estimate: € 100/120 -
#652
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische artillerie. Zeer goede staat.
Shako de l’artillerie belge du XIXe siècle. Très bon état.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#761
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#389
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Table ovale à abattant et sur roulettes.No longer availableDim. b: 118 cmEstimate: € 80/120 -
#454
“Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Russische school. Draagt monogram.
“Vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Ecole russe. Porte un monogramme.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#48Herford
Een groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20/25