Similar lots by type
-
#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#24
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.
“Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#52
Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982.- “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#32
Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#79
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25/30 -
#139
Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30/50 -
#7
Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.
Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#448
Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.
Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#233
Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.
Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. ± 1750 gEstimate: € 500/600 -
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.No longer availableEstimate: € 235/35 -
#31
Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.
Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#653
Een theepot van blauw en wit Chinees porselein, versierd met een draak in het decor en het dekseltje met een vogelnestje.
Théière en porcelaine de Chine bleue et blanche décorée d’un dragon. Fretel en forme de nid d’oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 130/180 -
#281
Een paar siervazen van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels en gedecoreerd met engeltjes in reliëf. Omstreeks 1900.
Paire de vases décoratifs en régule à patine brune sur socles en marbre et décorés d’angelots en relief. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#707Keralux
Een kalebasvaas en een dekselvaas van meerkleurig porselein, versierd met een rozendecor.
Gourde et potiche en porcelaine polychrome à décor de roses.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#466
Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout in barokke stijl, bekleed met naaldwerk. Omstreeks 1900.
Paire de fauteuils en noyer sculpté de style baroque recouverts de tapisserie. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#558
Vier schalen van fijn aardewerk met geometrische versieringen en telkens een dier in reliëf op de bodem. Shipibo-indianen, Peru.
Quatre plat en faïence fine aux décorations géométriques, chaque fois avec un animal sur le creux. Indiens Shipibo, Pérou.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#128
(Moderne kunst, 5 boeken, zeer goede staat). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover met dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover met dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover met dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche (..)
(Art moderne, 5 livres, très bon état). Musée national d’art moderne, Paris/Metropolitan museum of art, New York 1983. “Balthus” (softcover). Medens 1981. Albert Smeets. “L’Art Flamand d’Ensor à Permeke, seize peintres commentés par seize écrivains” (hardcover avec dust jacket). Ed. du Chêne 1976. Nikos Stangos. “David Hockney” (hardcover avec dust jacket). Ed. Alpha-Ed. Erasme.Histoire de l’Art 1980. “Du Réalisme au Surréalisme Vol. 2” (hardcover avec dust jacket). Nationalgalerie/Staatliche M(..)No longer availableEstimate: € 180/240 -
#673
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een famille noiredecor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor famille noire de fleurs et d’oiseaux. Marque sous la base. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300/400 -
#790
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Carpette persane en laine. Noué main.No longer availableDim. 230 x 174 cmEstimate: € 80/120 -
#696
Een Chinese buffetkast van zwartgelakt hout met twee handgeschilderde paneeldeuren met een drakendecor.
Buffet chinois en laque noire ouvrant à deux portes à décor de dragons peint à la main.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#430
Lot van zestien biscuit beeldjes.
Lot de seize statuettes en biscuit.No longer availableEstimate: € 30/35 -
#670
Twee Afrikaanse vrouwenhoofden van gesculpteerd ivoor. Begin XXste eeuw.
Deux têtes de femmes en ivoire sculpté. Travail africain. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 38 & 48 cmEstimate: € 200/240 -
#524F. Weiter
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 1967.
“Composition”. Sérigraphie. Signée et datée 1967.No longer availableDim. 79 x 72 cmEstimate: € 30/50