Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.

Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.

Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.
SKU: 2709160349.
Category: Boek.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #349
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #24

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #52

    Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.

    Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #79

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #332
    Willy Vandersteen

    22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.

    22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #62

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #448

    Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.

    Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #32

    Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.

    Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #31

    Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.

    Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #139

    Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.

    Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
    No longer available
    Estimate: € 235 / 35
  • #233

    Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.

    Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.
    No longer available
    Dim. ± 1750 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #7

    Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.

    Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #108

    Mazenod 1988. Kerchache, Jacques & Jean-Louis Paudrat, Lucien Stephan. “L'Art Africain” (als nieuw, hardcover, dust jacket, huls, Frans).

    Mazenod 1988. Kerchache, Jacques & Jean-Louis Paudrat, Lucien Stephan. “L'Art Africain” (comme neuf, hardcover, jaquette, gaine, français).
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #189

    “Herderin in een landschap met ruïne”. Olieverf op paneel. Eerste helft XIXe eeuw.

    “Bergère dans un paysage au ruine”. Huile sur panneau. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 21 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #713

    Een voorstelling van Avalokite vara met veertien armen van donkergepatineerd brons.

    Statuette en bronze à patine foncée représentant Avalokitesvara à quatorze bras.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #29
    Stefaan Tessely
    Period: °1933

    “Madonna”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Sainte Vierge”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #69
    Jan Van Looy
    Period: 1882-1971

    “Brabants interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1933.

    “Intérieur brabançon”. Huile sur panneau. Signé et daté 1933.
    No longer available
    Dim. 52 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #154
    Pierre Hendrix
    Period: 1913-1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Village” Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #208
    Lalique, France

    Een paar vaasjes van deels gesatineerd kristal met vogeltjes in het decor. Gemerkt.

    Paire de petits vases en cristal satiné partiellement à décor d’oiseaux. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 380 / 420
  • #530

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #113

    Een paar kleerborstels met zilveren montuur. Londense keuren.

    Paire de brosses à vêtements à monture en argent. Poinçons de Londres.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #374
    Hergé - Moulinsart

    “Tintin au Congo”. Een ingekaderde affiche. Officiële uitgave.

    “Tintin au Congo”. Affiche encadrée. Edition officielle.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #785

    Een houten meubel in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren en een lade.

    Meuble de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines et un tiroir.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #493

    Een ebbenhouten olifant met ivoren slagtanden. Afrikaans werk. Beschadigingen.

    Eléphant en ébène aux défenses en ivoire. Travail africain. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More