#491Afrikaanse wandelstok uit ebbenhout.
#49Een hoge hoed en een bolhoed in originele hoedendozen. De eerste van Jules Coopman en de tweede van Charhay te Antwerpen.
#81Een oude wandelstok met zilveren art nouveau handgreep.
#33Een Engelse hoge hoed van zwart vilt. Aangekocht bij Delvigne in Antwerpen. In (beschadigde) hoedendoos.
Un sac à main, modèle ‘Souverain’. Delvaux. Avec emballage.No longer availableEstimate: € 280 / 350
#583Een paar Chinese porseleinen dekselvazen met een blauwwitte decoratie van fabeldieren.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décoration d’animaux fantastiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160 / 180 -
#894Vier diverse vaasjes met metaalopleg.
#630Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een parel.
#429Drie kunstboeken:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Zeer goede staat.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Zeer goede staat.
Trois livres d’Art:- Casino Knokke. “Magritte”. Ed. Marot-Tijdsbeeld 2001. Hardcover in-folio. Très bon état.- Xavier Tricot, Ludion/Beaux Arts. “Ensor”. Ed. De Standaard 2006. Softcover in-folio. Très bon état.- Gregory Evans curator. “David Hockney, a bigger picture”. Fine Art Museums of San Francisco. Ed. DelMonico Books & Prestel 2013. Hardcover in-folio. Très bon état.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#148Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.
#201Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.
#272J. Stocquart“Bomen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Achteraan gedateerd 1819.
“Bouquet d’arbres”. Huile sur panneau. Signé et daté 1819 au verso.No longer availableDim. 52 x 39 cmEstimate: € 120 / 180