Other lots in this auction
-
#374Een Madonna met kind van Brussels porselein onder stolp. XIXe eeuw.
Une Vierge à l'Enfant de Bruxelles en porcelaine sous cloche. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#352“Poppentafereel.” Een paar olieverfschilderijen op board. Gemonogrammeerd L.A.
"Scène de poupées." Quelques peintures à l'huile sur carton. Monogrammés LA.No longer availableDim. 49 x 38 (x2) cmEstimate: € 120 / 180 -
#495Een kromzwaard met fijn gedecoreerd verzilverd metalen handgreep en schede.
Un cimeterre à poignée et fourreau en métal argenté finement décoré.No longer availableDim. l: 69 cmEstimate: € 200 / 240 -
#158Een gietijzeren tuinvaas.
Vase de jardin en fonte.No longer availableDim. 83 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#42Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962“Gamins de pêcheurs”. Een kleurenets. Gesigneerd binnen de plaat.
"Gamins de pêcheurs". Une gravure en couleurs. Signée à l'intérieur de la planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#642Charles MertensPeriod: 1865 - 1919“Aan de Theems”. Een potloodtekening op papier. Gemonogrammeerd.
"Sur la Tamise". Un dessin au crayon sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 32,5 x 20,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#96Een gefineerd notenhouten bureautje met twee laden in het opzet en twee laden onder het uitschuifbaar met kalfsleer bekleed blad en op getorste poten met wieltjes. XIXe eeuw. We voegen er een met groen fluweel beklede armstoel aan toe.
Un bureau en placage de noyer avec deux tiroirs sur le dessus et deux tiroirs sous la tablette en vachette extensible et sur des pieds torsadés avec des roues. XIXème siècle. Nous ajoutons un fauteuil recouvert de velours vert.No longer availableDim. 96 x 80 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#302W. Ooms“Interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘41.
"Intérieur". Technique mixte sur papier. Signé et daté '41.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#534Een gebeeldhouwde armstoel in Louis-XIII-stijl.
Fauteuil sculpté de style Louis XIII.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Begijnhofstraatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Rue du Béguinage". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 82 x 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#481Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#303Lladro“De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
"Le vétérinaire". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120

