#436
Negen diverse kussens.
Neuf coussins divers.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#770
Lot sjaals, Peruviaanse mutsen, slopen enz.
#231
Een set met horlogemakerswerktuigen. Onder stolp.
Suite d’outils d’horloger. Sous globe.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#446
Lot textiel uit de Andes. 20 stuks.
Lot de textiles des Andes. 20 pièces.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#476
Lot textiel uit de Andes. 14 stuks. Een aantal met ikattechniek.
#496
#790
#941
#834
#973
Een wassen Madonna met kanten kleding. Onder stolp.
#766
Coffre en sapin contenant des textiles de Guatemala, Perou, Mali (Senufo) dont poncho, vêtements, châles etc.No longer availableEstimate: € 30 / 50
#1083
Lot de verreries polychromes comprenant un vase en opaline et une coupe sur piédouche en pâte de verre. Années 60 et 70.No longer availableDim. h: 36 & 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#393
Serie van 68 wijnglazen van geslepen halfkristal.
#729L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#667
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#382A. Haesaerts
“Bocht van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#912
Lot de 22 fers à repasser anciens au charbon.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#409
Een paar ovale porseleinen hoogreliëfs met personnages. Gemerkt met zwaarden in blauw onder glazuur. Begin XXste eeuw.
Deux alto-relievos de forme ovale en porcelaine. Marqués avec des épées bleus en dessous. Début XXième siècle.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#945
Een bronzen vide-poche in de vorm van een varken.
#530Corvoir Quartz
Vier roestvrijstalen dameshorloges met lederen armband.
#751
Série d’albums avec des chromos Liebig numérotées de A à H (1931-1962). En Neérlandais.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#794
Paire de petits vases en cristal à décor incolore de fauves et de végétations sur fond rouge.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 25 / 35