Similar lots by type
-
#643Val Saint Lambert
Een paars glazen fruitschaal op grote schotel. Gemerkt.
Un bol à fruits en verre violet sur une grande soucoupe. Marqué.No longer availableDim. Ø: 22 & 33 cmEstimate: € 45/60 -
#672Holmegaard, Denemarken
Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
Une coupe design en verre gris fumé et un petit vase. Les deux marqués. Conception par Lutken.No longer availableDim. h: 9,5 & 12,5 cmEstimate: € 35/45 -
#654
Een lot van drie verschillende glazen parfumflesjes met handgeschilderde gouden decoraties.
Lot de trois flacons de parfum en verre différents avec décorations dorées peintes à la main.No longer availableDim. H:11-19cmEstimate: € 30/40 -
#558Rasteli
Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
Un bol à fruits design en verre italien 'Lattice'. Marqué.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#348
Een paar antiek blauw glazen vaasjes met handgeschilderd bloemendecor. We voegen er een derde blauw glazen vaasje met deels verguld bladerdecor aan toe.
Une paire de vases anciens en verre bleu à décor floral peint à la main. On ajoute un troisième vase en verre bleu à décor de feuilles en partie doré.No longer availableDim. h: 20 & 25 cmEstimate: € 40/50 -
#508
Een vaas van gekleurd Italiaans glas.
Vase en verre italien coloré.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#693
Een negendelig roze glazen toiletstel. We voegen er een blauw glazen vaasje aan toe.
Un ensemble de toilette en verre rose de neuf pièces. Nous ajoutons un vase en verre bleu.No longer availableDim. H:2-15cmEstimate: € 35/45 -
#641
Een parfumfles van Booms glas met een merkje.
Un flacon de parfum en verre de Boom avec une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 35/45 -
#620
Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Allen met stop.
Lot de quatre carafes incolores différentes. Toutes avec bouchons.No longer availableDim. h: 23 - 32 cmEstimate: € 100/120 -
#581
Twee antieke glazen stolpen, waarbij één met kunststoffen beeldje van de O.L.V. van Lourdes en de andere met Madonnabeeldje van Brussels porselein
Deux anciennes cloches en verre, l'une avec une statue en plastique de Notre-Dame de Lourdes et l'autre avec une statue de Madone en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 37 & 40 cmEstimate: € 40/50 -
#618
Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#343
Een lot bestaande uit drie chromo - Liebig albums, een stickerboek van Chocolat Aigon en kleine verzameling postzegels van bijzondere uitgaves.
Un lot composé de trois albums chromo - Liebig, un livre d'autocollants de Chocolat Aigon et une petite collection de timbres en édition spéciale.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#109Gino MilaniPeriod: °1921
“Le Radet - Moulin de Montmartre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
« Le Radet - Moulin de Montmartre ». Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#682
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45/60 -
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100/120 -
#687
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35/45 -
#633Wiskemann, Bruxelles
Een verzilverd metalen bestek in etuis, bestaande uit twaalf grote messen, twaalf grote messen, twaalf dessertlepeltjes en gebakvorkjes, twaalf koffielepeltjes, twaalf grote vorken en lepels en twaalf bestekleggers.
Couverts en étuis en métal argenté, composés de douze grands couteaux, douze grands couteaux, douze cuillères à dessert et fourchettes à gâteau, douze cuillères à café, douze grandes fourchettes et cuillères et douze repose-couverts.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#381
Een uniformpet van de Belgische garde civique. Omstreeks 1900.
Une casquette uniforme de la garde civique belge. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#283
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#579Van Lens
“De uitdrijving of Les Intrus, naar Eugène Laeremans”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"L'Expulsion ou Les Intrus, d'après Eugène Laeremans". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 80/120 -
#9
Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableDim. 3-7cmEstimate: € 60/80 -
#401
Een theepot van Chinees porselein versierd met bloemen en personages in het decor. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine de Chine à décor de fleurs et de personnages dans le décor. Marquée sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50/80 -
#248Makkum
Een grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.
Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.No longer availableDim. Ø:23x31cmEstimate: € 40/50