#230Een 18 karaats wit en geel gouden strikvormige broche.
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#242Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#144Henri De Clerck“Stilleven met koperen ketel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, bouilloire en cuivre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#765Een zilveren armband met gouden bolletjes.
#386Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#497Een paar bronzen kandelaars in de vorm van palmbomen.
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#36Een bijzettafeltje met tussenblad en een magazinerekje.
#726Een handgeknoopte oosterse wollen loper.
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#388Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
Quatre assiettes différentes, dont deux de Royal Copenhagen et deux de Boch Keramis.No longer availableDim. Ø: 18 & 21 cmEstimate: € 25 / 35