#127Een bronzen wijwatervat in de vorm van een schelp, gedragen door een engel. Achteraan gesigneerd.
Bénitier en bronze en forme de coquillage porté par un ange. Signé au verso.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#142Omer Coppens“Winters straatzicht bij nacht”. Aquarel/ pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver nocturne”. Aquarelle/ pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#609J. De Meyer“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#674Een bronzen vaasje in de vorm van een hert. Chinees werk.
#608Een zittende Boeddha van Satsuma aardewerk.
#106Een eikenhouten dekenkoffer met paneeltjes rondom.
#255Juvenia, BruxellesEen antieke paspop op gietijzeren voet.
#122Henry Schouten“Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.
“Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.No longer availableDim. 145 x 160 cmEstimate: € 400 / 600