Other lots in this auction
-
#69Gaston Van LandeghemPeriod: 1883 - 1948“Winters molenlandschap in de Leiestreek”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘31.
Paysage hivernal de moulin à vent dans la région de la Lys. Huile sur toile. Signée et datée '31.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#8Een paar kandelaars van meerkleurig Frans aardewerk.
Une paire de bougeoirs multicolores en faïence française.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20 / 30 -
#217“Napoleon”. Een geoxideerd gietijzeren beeld.
“Napoléon”. Une statue en métal rouillé.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een reeks van twaalf geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
Ensemble de douze verres à vin en cristal taillé avec calices colorés.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#531Twee dekselvazen van chinees porselein met een blauw op wit decor van planten en meubeltjes in cartouches op vegetale achtergrond.
Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de végétaux et meubles dans des cartouches sur fond végétal.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 240 -
#150Een 18 K geelgouden bloemvormige ring bezet met een diamanten in markies geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en forme de fleur en or jaune 18 ct sertie d'un diamant taille marquis d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,60 gEstimate: € 2400 / 3000 -
#481Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en met Fo-honden op de deksels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux de paradis et chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#7Céramique Montoise, BergenEen paar sierjardinières van meerkleurig aardewerk in de vorm van vissen met decor van A. Dubois.
Paire de jardinières en poterie multicolore en forme de poisson, décorées par A. Dubois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#478“Hotei met waaier”. Een fijn gesculpteerde en deels gepolychromeerde netsuke. Onderaan gesigneerd. Japan, omstreeks 1900.
Hotei à l'éventail. Netsuke finement sculpté et en partie polychrome. Signé en bas. Japon, vers 1900.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 100 -
#236Hüni & Hübert, ZürichEen notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#515Luchter met drie lichtarmen met glazen roosjes en met een centrale coupe van gekleurd glaspasta. Begin XXste eeuw.
Lustre à trois bras de lumière avec roses en verre et avec coupe en pâte de verre colorée. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000 / 1500

