Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een hangeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.

Carpette murale en soie nouée à décor de fleurs et d'oiseaux.
Dim. 83 x 59 cm
SKU: 2604220396.
Category: Tapijt.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #396
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #493
    Kashan

    Een handgeknoopte wollen loper.

    Un couloir de laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 103 x 398 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #505
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.

    Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. 203 x 127 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #596

    Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.

    Deux tapis tibétains en laine.
    No longer available
    Dim. 195 x 91 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 202 x 133 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512
    Tabriz

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 190 x 124 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #526
    Naïn

    Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.

    Un tapis en laine noué à la main avec des détails en soie.
    No longer available
    Dim. 199 x 199 cm
    Estimate: € 300
  • #406

    Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.

    Un couloir de laine pakistanais noué à la main.
    No longer available
    Dim. 268 x 80 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #466

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 276 x 185 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 206 x 142 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #566

    Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.

    Carpette indienne en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 210 x 138 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #506

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 387 x 269 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #536

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 318 x 208 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #556

    Een Pakistaans wollen Morikarpet.

    Une carpette Mori en laine.
    No longer available
    Dim. 294 x 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #495

    Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un petit tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 153 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #476

    Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren

    Un tapis Aubusson du XIXe siècle avec des guirlandes florales, des wags et des branches de palmier. Quelques fissures et dommages. A restaurer
    No longer available
    Dim. 343 x 503 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #516

    Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.

    Un tapis indien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #456

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 154 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #416

    Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 205 x 115 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #592
    Rimowycz

    “Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Nature morte joyeuse de fleurs". Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 39 cm x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #196

    Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.

    Table en chêne de style baroque avec pieds balustres sculptés, terminés par des dauphins.
    No longer available
    Dim. 75 x 120 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #550

    Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 1,18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,83 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #632
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.

    « Berger avec son troupeau ». Huile sur toile. Signée. Deux petites fissures.
    No longer available
    Dim. 65 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #639

    “Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.

    "Privilège". Une lithographie. Signée et numérotée sur 50 exemplaires hors planche.
    No longer available
    Dim. 45 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #307

    Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.

    Une garniture à vin ancienne, composée d'un tire-bouchon, d'un porte-bouchon et d'un porte-bouteille.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 en 24 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #430

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 3,53 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #648

    Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.

    Une balance de pharmacie en vitrine. Nous ajoutons un ensemble de poids.
    No longer available
    Dim. 39 x 40 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #376

    Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.

    Une armoire suspendue pour netsuke japonais en bois dur tropical.
    No longer available
    Dim. 73,5 x 41 x 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #341

    “Meisje met mand op het hoofd” & “Vogeltje met bloem”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt van Casades & Porcegama.

    "Fille au panier sur la tête" & "Petit oiseau à la fleur". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas par Casades & Porcegama.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #203
    Val Saint-Lambert

    Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase cratère en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More