Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
Dim. Ø: 47 cm
SKU: 2908170601.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #601
Estimate: € 550 / 650
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #647

    Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.
    No longer available
    Dim. L 27,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #749
    Royal Kentucky

    Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.

    Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #449

    Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.

    Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #773

    Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.

    Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #661

    Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.

    Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #577

    Een schotel van celadonporselein.

    Un plat en porcelaine Celadon.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #671

    Een coupe van kanton porselein.

    Une coupe en porcelaine canton.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #674

    Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #547

    Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.

    Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.
    No longer available
    Dim. H 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.

    Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #567

    Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.

    Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.
    No longer available
    Dim. Ø 27,5 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #548

    Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #641

    Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #651

    Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.

    Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.
    No longer available
    Dim. l: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #667

    Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.

    Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 90 / 120
  • #608

    Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.

    Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #657

    Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.

    Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.
    No longer available
    Dim. Ø 8,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #668

    Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.

    Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.
    No longer available
    Dim. H 15 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #598

    Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.

    Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #768

    Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.

    Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #402

    Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.

    Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35

Other lots in this auction

  • #235

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 3,47 g
    Estimate: € 750 / 850
  • #370

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,25 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et un saphir de ± 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 2,48 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #461

    Een groot lot schelpen.

    Grand lot de coquilles.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #555

    Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.

    Secrétaire en chêne ouvrant à deux tiroirs sous la tablette et surmonté d’une vitrine à deux portes.
    No longer available
    Dim. 205 x 92 x 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #236

    Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl. Het bovenstuk met twee gevitreerde deuren van glas in lood en onderaan met twee paneeldeuren en twee laden.

    Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance Malinoise. Le dessus à deux portes vitrées, le dessous à deux portes pleines et à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. H: 224 cm B: 110 cm D: 49 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #237
    Bouret

    Beeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.

    Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.
    No longer available
    Dim. H 29 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #31

    Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.

    Lot de trois dagues maçonniques, une boîte aux prismes en verre et une boîte en ronce à l’emblème maçonnique.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 140
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #737

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catamogue.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #386

    Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.

    Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #620

    Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.

    Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More