Similar lots by type
-
#475Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#647Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Deux coupes sur pied en porcelaine. Famille rose et poudre bleue. Une coupe présente un dégat au bord. Marquées.No longer availableDim. L 27,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#611Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#749Royal KentuckyEen theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Un service à thé en porcelaine polychrome, décor Satsuma, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses avec sous tasses et six assiettes. marque à la base.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#449Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Trois miniatures indiennes dont deux en gouache sur soie et une sur panneau.No longer availableDim. 10 x 7,5 & 15 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#773Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Un service à thé en porcelaine blanche et bleue, décor de paysages anglais, comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, six tasses et sous tasses et six assiettes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#661Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
Une jardinière en porcelaine chinoise avec un décor de scènes ménagères et un Guan Yin dans une fenêtre.No longer availableDim. Ø 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#577Een schotel van celadonporselein.
Un plat en porcelaine Celadon.No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#671Een coupe van kanton porselein.
Une coupe en porcelaine canton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#587Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 270 / 320 -
#674Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor d’arbustres.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#547Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#578Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Un Guan Yin en position assise en porcelaine blanche monochrome d’après le Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 270 / 320 -
#567Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180 / 250 -
#548Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor famille rose.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise avec un décor de femmes dans un jardin. Marque à la base.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Une terrine en porcelaine polychrome en forme de poule.No longer availableDim. l: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#667Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Une coupelle en porcelaine famille rose, décor de coq sur un rosier.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 90 / 120 -
#608Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Un Kuan Yin en ivoire sculptée sur socle en bois.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#657Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Une tasse en porcelaine chinoise sang-de-boeuf. Marque et référence de l’Empereur Siuan-To.No longer availableDim. Ø 8,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#668Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
Un oeuf en cloisonné sur cuivre, décor floral en relief.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 40 / 80 -
#598Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Lot de porcelaines japonaises comprenant huit assiettes, une assiette creuse avec bol, un bol Imari et deux bols à eau. Différentes périodes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#402Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Suite de huit tasses et soucoupes en porcelaine bleue et dorée dans le goût de Limoges. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#235Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants baguette ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 3,47 gEstimate: € 750 / 850 -
#370Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct. et un saphir de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,48 gEstimate: € 450 / 550 -
#461Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#555Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.
Secrétaire en chêne ouvrant à deux tiroirs sous la tablette et surmonté d’une vitrine à deux portes.No longer availableDim. 205 x 92 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236Een tweeledige buffetkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl. Het bovenstuk met twee gevitreerde deuren van glas in lood en onderaan met twee paneeldeuren en twee laden.
Buffet à deux corps en bois sculpté de style Renaissance Malinoise. Le dessus à deux portes vitrées, le dessous à deux portes pleines et à deux tiroirs.No longer availableDim. H: 224 cm B: 110 cm D: 49 cmEstimate: € 200 / 240 -
#470Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#237BouretBeeldje van bronskleurig messing met marmeren voet. Meisje met kat, ca. 1900. Gesigneerd.
Statuette en laiton patiné sur base en marbre. Vers 1900. Signée.No longer availableDim. H 29 cmEstimate: € 120 / 150 -
#31Een lot bestaande uit drie vrijmetselaars dolken, een doosje glazen prisma's en een wortelhouten doosje met vrijmetselaars embleem.
Lot de trois dagues maçonniques, une boîte aux prismes en verre et une boîte en ronce à l’emblème maçonnique.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#16BelouchEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Tapis persan en laine et coton. Noué main.No longer availableDim. 168 x 93 cmEstimate: € 50 / 60 -
#737“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catamogue.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#386Een notenhouten kerkstoel met rieten zit; Tijdperk Napoleon III.
Prie-dieu en noyer à siège cannée. Epoque Napoléon III.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#620Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.No longer availableEstimate: € 850 / 1000

