Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.

Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.

Une grande coupe décorative en verre de Murano bleu.
Dim. l: 58 cm
SKU: 2710200353.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #353
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #696
    Kashan

    Oud handgeknoopt wollen bidkleed. Mirhab gedragen door twee bomen. Herati boord, steenrode en naturelle fond.

    Ancien tapis de prière en laine. Noué main. Décor d’un mirhab porté par deux arbres. Bordure herati sur fond rouge brique et naturel.
    No longer available
    Dim. 208 x 147 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #698
    Bvlgari

    Een armband van struisvogelleder. In doosje.

    Un bracelet en cuir d'autruche. En boîte.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 130
  • #612

    Een lot van achttien souvenirkoppen van Vieux Paris/ Bruxelles, waarvan drie met tinnen deksel. Met vergulde en meerkleurige decors. XIXe eeuw.

    Un lot de dix-huit tasses souvenirs du Vieux Paris / Bruxelles, dont trois à couvercles en étain. Décors dorés et multicolores. XIXème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #202

    Een notenhouten bibliotheek met drie gevitrineerde deuren bovenaan en onderaan een dubbele en twee enkele paneeldeuren en een uittrekbaar schrijfblad.

    Bibliothèque à deux corps en noyer ouvrant à trois portes vitrées. Le dessous à quatre portes pleines. Tirette en ceinture.
    No longer available
    Dim. 214 x 198 x 47
    Estimate: € 200 / 300
  • #673

    Een sierschotel van Chinees porselein porselein met melk-en-bloeddecor van planten. Recent.

    Un plat décoratif en porcelaine de Chine à décor de plantes en sang et lait. Récent.
    No longer available
    Dim. Ø: 36,5 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #618

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van zotjes.

    Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor de sots en bleu et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #523

    Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.

    Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #30

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,82 ct.
    No longer available
    Dim. 6,18 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #540

    Een paar ronde bijzettafeltjes in empirestijl met verguld bronsbeslag en wit marmeren blaadjes.

    Une paire de tables d'appoint rondes de style Empire avec des garnitures en bronze doré et des tablettes en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #297

    Een paardenkoets en een koppel van meerkleurig Duits porselein. Beide gemerkt onderaan.

    Une calèche et un couple en porcelaine allemande multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een ovale plaquette van Perzisch aardewerk met een meerkleurig decor van een hinde en bloemen.

    Une plaque ovale en poterie persane avec un décor multicolore représentant une biche et des fleurs.
    No longer available
    Dim. 26 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Een oude glazen fruitstolp.

    Une vieille cloche de fruits en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More