#765Een rechthoekig en een ovaal Chinees wollen tapijtje.
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 70 -
#96Kleine gebombeerde Lodewijk XV commode met drie laden en marmeren blad. Versierd met bloemenmarquetterie. Slijtage.
#14Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#320Een paar oorbellen van 18 karaats wit en geel goud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee peridots met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de diamants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de deux péridots d'un poids combiné de + - 4 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 600 / 700 -
#240Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1,25 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti d'un diamant de + - 1,25 ct.No longer availableDim. 6,07 gEstimate: € 500 / 600 -
#349“Gone with the wind”. Een oude filmaffiche.
#592Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. 60 x 57 cmEstimate: € 300 / 400