#763Een witgelakt metalen vintage hanglamp.
#698BvlgariEen armband van struisvogelleder. In doosje.
#464Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963“Vlaeykensgang” & “Engelengang - Schoytestraat”. Twee werkjes, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Vlaeykensgang & Engelengang - Schoytestraat . Deux oeuvres, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 24 x 18 & 30 x 21 cmEstimate: € 50 / 75 -
#633Een druppelvormige vaas van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur.
#201Een paar grote cassolettes van bruin marmer met verguld bronzen beslag.
Une paire de grandes cassolettes en marbre brun avec des garnitures en bronze doré.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 500 -
#392Een Lodewijk XVI crapaud met grijsgelakt houtwerk. Oorspronkelijke bekleding (te vernieuwen).
Crapaud Louis XVI en bois laqué gris. Couverture d’origine (à remplacer).No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#465Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
#326Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant.
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droit adapté.No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.
Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120