Other lots in this auction
-
#494“Flamingo’s”. Aquarel op papier. gemonogrammeerd ‘SS’.
Flamands . Aquarelle sur papier. Monogrammé SS .No longer availableDim. 74 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#539Theodor Van RyswyckPeriod: 1811 - 1849“Paard”. Olieverf op paneel in impasto-techniek. Gesigneerd.
Cheval. Huile sur panneau à technique impasto. Signé.No longer availableDim. 38 x 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499“Geabstraheerde haan”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘Terk’
Coq abstrait . Aquarelle sur papier. Porte une signature Terk.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 300 / 500 -
#316Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#462“Moskee te Caïro”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘W.’.
Mosquée du Caire . Aquarelle sur papier. Monogrammé W. .No longer availableDim. 22 x 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#200Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale diamant princess van +- 0,76 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants et de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et une princesse diamant centrale de + - 0,76 ct.No longer availableDim. 8,61 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#354Twee stuks meerkleurig XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een klein pauwstaartbordje en een scheerbekken. Beide gerestaureerd.
Deux pièces en Delft du XVIIIe siècle multicolores, composées d'une petite queue de paon et d'un bassin de rasage. Tous deux restaurés.No longer availableDim. Ø: 16,5 cm & b: 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#83“Moeder met kinderen”. Een biscuit groep. Oostenrijk. Schilfer aan de basis.
Mère avec enfants . Groupe en biscuit. Autriche. Eclat à la base.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#174“Hollands kustzicht met schepen op ruwe zee”. Olieverf op paneel in de geest van de XVIIe eeuw.
Une vue de la côte hollandaise avec des navires dans une mer agitée . Huile sur panneau dans l'esprit du 17ème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#518Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Un vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 30 / 50 -
#208“Danseres”. Een beeld van gepatineerd brons op sokkel van rood en zwart marmer. Naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une image de bronze patiné sur un piédestal de marbre rouge et noir. D'après une oeuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200

