#396Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#751Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
#614Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#611Een modern bronzen beeld naar voorbeeld uit het kubisme.
#324Vier ingelijste en ingekleurde prenten. Drie uit de reeks “Scènes de Société” door Edme Jean Pigal en één andere. XIXde eeuw.
Quatre estampes encadrées et colorées. Trois de la série Scènes de Société d'Edme Jean Pigal et une autre. XIXème siècle.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#195Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct. en 24 smaragden een gezamenlijk gewicht van +- 4,40 ct.
Montre à bracelet en or blanc 18 K sertie de brillants ayant un poids total de +- 0,44 ct et de 24 émeraudes ayant un poids total de +- 4,40 ct.No longer availableDim. 17,70 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#430Marguy ChronometreEen roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
#534“De luitspeler.” Olieverf op papier. Gesigneerd.
#141Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.
stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
Archer . Une sculpture en bronze patiné marron et en plastique sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 150