#453
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
#347
Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
#574Leo EngelsPeriod: 1882 - 1952
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#93
Een antiek Russisch icoon met verzilverde riza.
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#459Luce VersluysPeriod: °1912
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#124Jean-François Taelemans
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220/250 -
#126
Chaise de vestibule anglaise de style sgabello en chêne, à décor d'un oiseau de proie sur le dossier et d'une croix anglaise sur le pied, vers 1800.No longer availableDim. H. 59 cmEstimate: € 200/300 -
#573
Une paire de vases balustres et un plus petit (H. 15 cm) en faïence bleue et blanche à décor d'oiseaux et de fleurs. Delft, vers 1800. Dégâts et usures mineurs.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 80/120 -
#484Roland CassimanPeriod: °1937
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
#513Chabrol & Poirier, Limoges
#600Imari
Une paire de vases en porcelaine à larges rebords décorés en bleu et rouge rouille de fleurs et de vrilles. On y ajoute un vase balustre idem.No longer availableDim. H. 26 & 24 cmEstimate: € 100/150