Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.
Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

Een grote smeedijzeren kerkkandelaar met Paaskaars uit 1982.

Un grand bougeoir d'église en fer forgé avec cierge de Pâques de 1982.
Dim. h: 120 + 80 cm
SKU: 2709220515.
Categories: Metaal, Verlichting.
Auction day: 28 September 2022 19:00
Catalogue #515
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #694

    Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.

    Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.
    No longer available
    Dim. h: 30 - 36 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #536

    Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten staande lamp met voorstellingen in vroegchristelijke stijl.

    Lampadaire en bois sculpté et polychrome à décor de style paléochrétien.
    No longer available
    Dim. h: 175 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #191

    Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée blanche à décor d'oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #339

    Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.

    Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 64 & 94 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    Een paar grote glazen windlichten.

    Une paire de grandes photophores en verre.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #288

    Een gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogeltjes.

    Bain d'oiseaux en fonte décoré d'oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181

    Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.

    Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #681

    Een smeedijzeren staande lamp.

    Un lampadaire en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 170 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    Een bronzen bureaulampje met kapje van glas in lood.

    Une lampe de bureau en bronze avec un abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #88

    Een schemerlamp op messingen voet met kap van glas in lood.

    Une lampe de table sur une base en laiton avec un abat-jour en vitrail.
    No longer available
    Dim. H:60cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #373
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #342

    Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.

    Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (50cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #650

    Een vergulde bronzen kerkkandelaar.

    Bougeoir d'église en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #283

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #481

    Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.

    Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #692

    Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.

    Lustre à pendeloques en cristal et quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #520

    Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.

    Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. H. 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #697

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #621

    Een reeks van vijf wandappliques met gesatineerd glazen coupes.

    Une série de cinq appliques murales avec des coupes de verre satiné.
    No longer available
    Dim. H:30cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525

    Een luchter versierd met reigers in brons, in de geest van art deco. We voegen er nog een wandlamp in art deco stijl aan toe.

    Lustre à décor de hérons en bronze, dans l'esprit Art Déco. Nous ajoutons une lampe applique de style art déco.
    No longer available
    Dim. Ø 60 cm h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #303
    Lladro

    “De Dierenarts”. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

    "Le vétérinaire". Statuette en porcelaine. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #117
    Val Saint-Lambert

    Coupe van kleurloos kristal. Op een vierkante voet en met een vergulde Griekse fries.

    Coupe de cristal incolore. Sur une base carrée et avec une frise grecque dorée.
    No longer available
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #174
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Begijnhofstraatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    "Rue du Béguinage". Huile sur toile. Signée en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 82 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #563

    Een bronzen Boeddha met lamp gemonteerd achteraan.

    Un Bouddha en bronze avec lampe montée à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #487

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit een paar lange vaasjes, een klein vaasje, een penseelkokertje, een flesvaas, een kopje op schotel en een bekertje op schotel.

    Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé d'une paire de vases longs, d'un petit vase, d'un étui à pinceaux, d'un vase bouteille, d'une tasse sur soucoupe et d'une chope sur soucoupe.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm - 2 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #201

    Een paar bronzen classicistische vrouwenbustes gemerkt ‘Boy Ft.’

    Une paire de bustes en bronze de femmes classiques marquées 'Boy Ft.'
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #145
    Mignon

    Een driedelig kaststel in porselein. Met romantisch handgeschilderd decor ‘Louis XV.’ ‘Dècorè Limoges’. Eén deksel beschadigd.

    Garniture de trois pièces en porcelaine. Avec un décor romantique peint à la main 'Louis XV.' 'Décore Limoges'. Un couvercle abîmé.
    No longer available
    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een bajonet in metalen schede.

    Une baïonnette à fourreau métallique.
    No longer available
    Dim. L:54cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #588

    Een Duitse kunststoffen pop met wollenkleertjes. Medio XXe eeuw.

    Une poupée en plastique allemande avec des vêtements en laine. Milieu XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #651

    Een lot rood koper, bestaande uit een kolenstoofje/warmhouder, een waterketel, een oliekan en drie grote maatbekers. XIXe eeuw. We voegen er een tinnen maatbeker aan toe.

    Lot de cuivre rouge, composé d'un réchaud à charbon, d'une bouilloire, d'un bidon d'huile et de trois grandes tasses à mesurer. XIXème siècle. Nous y ajoutons une mesure en étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #522
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Winters havenzicht bij nacht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue du port d'hiver la nuit". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 16 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #407

    “Nel”. Een gepatineerd plaasteren hoofd. Onduidelijk signatuur onderaan. Naar een voorbeeld van Rik Wouters.

    "Nel". Une tête en plâtre patiné. Signature peu claire en bas. D'après un exemple de Rik Wouters.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 21,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More