#606Ardebil
Een handgeknoopt wollen tapijt.
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
#283Delvaux
Een bruin lederen portefeuille. Uitgave in samenwerking met ASLK - Fortis.
#486
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#545Louis Brigode à Jumet
#202Devolderd - Dierckx, Turnhout
Een oude brandkast. Met marmeren blad.
#91
“Waterdraagster”. Een bronzen beeld. (kruik ontbreekt).
“Porteuse d’eau” Sculpture en bronze. Cruche manque.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#766
Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
#243
Een paar grijsgepatineerde ronde bijzetmeubeltjes.
#596
#88Ancienne Fabrique Royale, Limoges
Een theeserviesje, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en tien kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
#219
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320