Other lots in this auction
-
#46
Een gesculpteerde Régence armstoel met gecanneerde zit en rug. XVIIIe eeuw.
Fauteuil Régence en bois sculpté et à siège et dossier cannés.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#282Keith
Een paar landschappen op doek.
Paire de paysages sur toile.No longer availableDim. 22 x 39 cm en 22 x 39 cmEstimate: € 200/280 -
#76
Een recente staande klok met gelakte marqueterie.
Horloge à gaine récente laquée et marquetée.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 120/200 -
#347Rihouet à Paris
Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 100/160 -
#148Delvaux
Een zwart lederen handtas ‘crossbody’ met stofzak.
Sac à main Crossbody en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 240/300 -
#335
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.No longer availableDim. 10,32 gEstimate: € 500/600 -
#62
Een rechthoekige spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en bois doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 100/120 -
#183
Een eikenhouten garderobe met twee gemoulureerde deuren. XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes moulurées. XIXe siècle.No longer availableDim. 200 x 142 x 62 cmEstimate: € 100/150 -
#710
Een gefineerde ééndeursvitrine met bronsbeslag en een marmeren blad.
Vitrine à une porte en bois de placage, montée de bronzes et à tablette en marbre.No longer availableDim. 155 x 62 35 cmEstimate: € 100/120 -
#697
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Vase balustre et potiche en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 30 & 33 cmEstimate: € 60/80 -
#303
Een schotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van een bloemenvaas op het plat en met motieven op de vleugel. Omstreeks 1800.
Plat en faïence de Delft à décor bleu et blanc d’un vase fleuri et avec une guirlande sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 100/150 -
#352
Twee naaldwerken met een voorstelling van een edele dame en heer, als bekleding. Bijgevoegd een antieke fractie tapisserie.
Deux ouvrages représentant un dame et un homme nobles servant de couverture de meuble. Nous joignons une fraction de tapisserie ancienne.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 40/60