Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

Een grote speculaasplank met voorstelling van een dame ten voeten uit.

Une grande planche à spéculaas représentant une femme jusqu'au bout.
Dim. 95 x 30 cm
SKU: 2105190514.
Categories: Aardewerk, varia.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #514
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #858

    Een zittende leeuw van terracotta met groen glazuur.

    Un lion assis en terre cuite à glaçure verte.
    No longer available
    Dim. h: 36,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #491

    Een merkwaardige kruik van meerkleurig geglazuurd aardewerk.

    Une carafe extraordinaire en faïence à glaçure polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #857

    “Jonge man bij een bassin”. Een groep van terracotta met donker patina.

    ”Jeune homme et bassin”. Un groupe en terre cuite à patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #28

    Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.

    Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.
    No longer available
    Dim. 8,5 cm Ø 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Dubois

    Een vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.

    Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #515

    Een kruik van Vlaams aardewerk met vier handvaten en vruchtenmotief.

    Une carafe en faïence flamande à quatre manches et motif de fruits.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #801

    Een merkwaardig aardewerken vaasje in de vorm van een gestileerde zee-egel. Gemerkt: “Des pots”.

    Un petit vase extraordinaire en faïence sous forme d’oursin stylé. Marque: “Des pots”.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #107

    Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.

    Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #317

    Zes borden en een schotel van aardewerk met vergulde en meerkleurige decors op zwarte fond. Grieks werk.

    Six assiettes et un plat en faïence, décor doré et polychrome sur fond noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 24 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #307

    Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.

    Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.

    Deux jardinières en faïence, pas de glaçure.
    No longer available
    Dim. Ø: 33 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #43

    “Meisje met hond”. Een groep van meerkleurig Italiaans aardewerk.

    ”Jeune fille et chien”. Un groupe en faïence italienne polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #401

    Een opengewerkte piëdestal van meerkleurig geglazuurd aardewerk met barokke motieven.

    Un piédestal ajouré en faïence à glaçure et motifs baroque.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351
    Royal Boch

    Twee schalen op voet van wit aardewerk. Gemerkt.

    Deux coupes sur pied en faïence blanche. Marques.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291

    “Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.

    ”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #513

    Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.

    Deux têtes de Bouddha différentes en faïence à glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 24 & 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #752
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Haan”. Een kunstwerk, opgebouwd uit veertig tegels.

    ”Coq”. Une oeuvre d’art, assemblé à partir de 40 carreaux.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #538

    Een ei van Satsuma-aardewerk met een meerkleurig decor van bloemen en muziek spelende personages.

    Un oeuf en faïence Satsuma, décor polychrome de fleurs et musiciens.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #337
    Boch

    Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #83

    Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.

    Un pot en faïence, scène de chasse de l’Antiquité.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #363

    Een art deco schemerlampje van zamak en gegivreerd glas met voorstelling van een voetballer.

    Une petite lampe Art Déco en régule et coupe en verre satinée, représentation d’un joueur de football.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een sierbord van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Une assiette en faïence de Gouda. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #861

    Een olifant van crackleware. Enkele kleine schilfers aan de pootjes en één aan een oor.

    Un éléphant en crackleware. Quelques petits éclats aux pieds et un dégât a une oreille.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #411

    Een vaas van steengoed met versiering van abstracte vogels. Gemonogrammeerd N.S.G.B.

    Un vase en grès, décoration d’oiseaux abstraits. Signature N.S.G.B.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 36 / 40

Other lots in this auction

  • #344
    Swarovski

    “Kleine Pierrot” & “Eekhoorntje”. Twee geslepen kristallen beeldjes. In originele etuis.

    ”Petit Pierrot” & “ Ecureuil”. Deux statues en cristal taillé. Dans étuis d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #467

    Een lot van zes maskers in diverse uitvoeringen.

    Un lot de six masques différents.
    No longer available
    Dim. l: 26 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #678

    Twee bronzen maskers uit Benin. XIXde eeuw.

    Deux masques en bronze du Bénin. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #476

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #689

    Een bureau van mahoniehoutfineer in Regencystijl met drie laden in de gordel en met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois de placage acajou, style Regency, à trois tiroirs dans la ceinture et tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 90 x 180 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #902

    Gedeelte glasservies van kristal.

    Une partie d’un service de verres en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #851

    Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een knikkend negertje.

    Une tirelire en plâtre polychrome en forme de petit nègre.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #103

    “Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.

    ”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.
    No longer available
    Dim. l: 46 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #573

    Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van krijgers en personages aan het hof in cartouches. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases en porcelaine chinoise polychrome, décor de guerriers et personnages à la cour, en cartouches. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #457

    Een paar arduinen boekensteunen, versierd met gesculpteerde houten Boeddha’s. Enkele beschadigingen.

    Une paire de serre-livres en pierre de taille, décoration de Bouddhas en bois. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #668

    Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.

    Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. 185 x 158 x 52 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #271
    Swarovski

    “Colombine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met kristallen plaquette.

    “Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More