Similar lots by type
-
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#854Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#796Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260 / 280 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#820Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220 / 240 -
#868Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30 / 50 -
#894Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#830Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240 -
#599Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400 / 1600 -
#875The Franklin Mint“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100 / 160 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#855Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#813Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#821“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120 / 200 -
#26Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50 / 80 -
#816Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#840Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#806Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65 / 80 -
#838“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#845Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#815Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#360Een halssnoer van rood koraal uit de Middellandse zee. Met zilveren sluiting en kraaltjes.
Un collier en corail rouge de la Méditerranée. Fermoir en argent et perles.No longer availableDim. 214,35 gEstimate: € 50 / 80 -
#784Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Het deksel getooid met een vogel. XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt van De Klauw. Randschade.
Un vase à couvercle en faïence de Delft bleue et blanche. Le couvercle à décoration d’un oiseau. Marque sous la base : De Klauw. Dégâts au bord.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#469Watch“Parodie op Kuifje”. Poster. Gesigneerd in de plaat.
”Parodie, Tintin”. Un poster. Signé dans la planche.No longer availableDim. 59 x 89 cmEstimate: € 30 / 40 -
#612Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#505Een geëmailleerd koperen kruis met wijwatervat met een handgeschilderde beeltenis van Christus met de doornkroon. Van origine XIXe eeuws op recent houten kruis.
Un crucifix émaillé et bénitier, représentation du Christ et la sainte Couronne d’épines peint à la main. Travail du XIXème siècle sur croix en bois récente.No longer availableDim. h: 23 x 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#266Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. 46 x 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#832Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
Un lustre en bois à six points lumineux.No longer availableDim. l: 124 cmEstimate: € 160 / 180 -
#603“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#186Een sobere tweedeurs garderobe met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes et deux tiroirs dans le bas.No longer availableDim. 202 x 148 x 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Octave PirletPeriod: 1914 - 1979“Zicht op Latem”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Vue sur Lathem”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#595Een haan, een kip en vijf kuikentjes van gesculpteerd jade op houten sokkeltjes. In originele doos. Chinees werk.
Un coq, une poule et cinq poussins en jade sculptée sur socles en bois. dans leurs boîte d’origine.No longer availableDim. h: 2,5 - 15 cm (z.s.)Estimate: € 40 / 60 -
#17Een paar twee-armige appliques van koper in barokke stijl.
Une paire d’appliques à deux bras en cuivre, de style baroque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30

