Other lots in this auction
-
#59Charly LéonardPeriod: 1894 - 1953“Zicht op de haven van Guetaria, Spanje”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1952 op de verso.
“Vue du port de Guetaria en Espagne”. Huile sur carton. Signé et daté 1952 au verso.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 150 / 200 -
#96Een mooi versierde Zaanse klok. Met gewichten.
Pendule murale dite Zaanse klok, travail récent mais joliment décorée. Avec poids.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#670Een zilveren ring met gouden topjes. “Kremlin”.
Une bague en argent avec des pointes en or. Kremlin .No longer availableDim. 13,74 gEstimate: € 80 / 120 -
#464Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907 - Antwerpen 1992“Liggend naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nu couché”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#567Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kostbaarheden.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’antiquités.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 250 / 300 -
#710Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct. en een centrale saffier van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct. Et un saphir central de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#588“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250 / 350 -
#72Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et datée ‘55.No longer availableDim. 70 x 91 cmEstimate: € 120 / 200 -
#160Baume & Mercier GenèveEen roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre femme en acier inoxydable avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#397Val Saint-LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twee schaaltjes met respectievelijk vier glaasjes en vier kleine kommetjes. Gemerkt. We voegen er een peper- en een zoutstrooier aan toe.
Un lot d’objets en cristal incolore comprenant deux coupelles , quatre petits verres et quatre petits bols. Marque. Nous ajoutons un saupoudroir pour sel et poivre.No longer availableDim. h: 4-15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#707C. DelsauxPeriod: 1862 - 1945Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur.
Vase sphérique en grès à glaçure coulée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#463Een opiumkussen van blauw en wit Chinees porselein. Begin XXe eeuw. Met restant zegel onderaan.
Coussin à opium en porcelaine de Chine bleue et blanche. Début du XXe siècle. Avec traces d’un cachet sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 70 / 90

