#98
“Drie Kerkvaders”. Messingen reisicoon met blauw email.
#682Billy FoleyPeriod: Ierland, °1961
#797
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#132
Een zilveren Christus met INRI en schedel.
Crucifix au corps, INRI et crâne en argent.No longer availableDim. 12 x 9 cmEstimate: € 80 / 100 -
#536
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#500
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 K. serties de brillants ayant un poids total de +- 1 ct et de deux émeraudes ayant un poids total de +- 5 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1300 / 1600 -
#791
Een Arabische sabel met gegraveerd lemmet.
#503
Lot de deux pots à gingembre à couvercles en bois et un vase balustre en porcelaine de Chine, différents décors.No longer availableDim. h: 30 & 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#744Jack GodderisPeriod: 1916-1971
#246
Table violon en bois de placage aux montures dorées et avec tablette en marbre.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 350 / 400 -
#782
Een vierkante marmeren salontafel op vier poten.
Table de salon carrée en marbre sur quatre pieds.No longer availableDim. 32 x 110 x 110 cmEstimate: € 40 / 50