#661Zeefdruk op doek naar Collignon.
#223Hermes, ParisEen zijden foulard met doos.
Foulard en soie. Dans sa boîte.No longer availableDim. 87 x 87 cmEstimate: € 150 / 200 -
#619Een tweekantige steek van een geneesheer van de Belgische burgerwacht.
Bicorne de médecin de la garde civique belge.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#215Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,22 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 300 / 400 -
#585“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450 / 550 -
#403Twee kristallen karaffen met geslepen stoppen en gegraveerd motief.
Deux carafes en cristal incolore aux bouchons taillés et aux motifs gravés.No longer availableDim. H. 28,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#265Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met sleutel.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#555Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#594Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
Deux carafes différentes et une verseuse en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 26 & 29 cmEstimate: € 60 / 80