#425Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
#831Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
#520Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
#415Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#811Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
#337Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#815Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
#314Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80 / 100 -
#420Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
#435Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
#410Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
#405Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
#813Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
#461Een groot lot schelpen.
Grand lot de coquilles.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
“Nature mort aux roses devant un miroir”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 69 x 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#724Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50 / 100 -
#271Een schouwpendule van verguld brons en onyx, getooid met een jonge dame en een putto.
Pendule en bronze doré et onyx surmontée d’une jeune femme et d’un putto.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#167Een serie van vier mondgeblazen champagnefluiten in de stijl van de XVIIde eeuw.
Une série de quatre flûtes à champagne en verre soufflé, dans le style du XVIIième siècle.No longer availableDim. H: 31 cmEstimate: € 400 / 500 -
#715Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
#519“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Tafcoat. Kleine letsels.
“Composition”. Huile sur board. Porte la signature : “Tafcoat”. Petits dégats.No longer availableDim. 67 x 54 cmEstimate: € 300 / 400 -
#430L.T.Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.
#427Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
#706Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.No longer availableDim. 3,70 gEstimate: € 50 / 100 -
“Don Quichotte”. Groupe en porcelaine polychrome. Dégât à la lance. Avec marque.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60