Similar lots by type
-
#831
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Psyché en acajou. Le bas ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 87 cmEstimate: € 100/120 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#813
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Miroir en bois doré de style baroque coiffé d’une rocaille.No longer availableDim. 84 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#815
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Trumeau en bois et plâtre noirci et doré à décor de vignes. Petits accidents. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 172 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#420
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Deux différentes blouses aux motifs en dentelle.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#435
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Lot de différents napperons crochetés et un châle.No longer availableEstimate: € 40/@60 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Miroir en bois doré de style baroque décoré aux détails en églomisé.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#520
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableDim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50/100 -
#410
Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Lot de différents napperons en dentelle aux fuseaux, dentelle au ruban et broderie.No longer availableEstimate: € 100/200 -
#337
Een vierkante spiegel in gepolychromeerd houten kader.
Miroir carré en bois polychrome.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 50/60 -
#314
Een spiegel van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemen.
Miroir en bois polychrome de style Louis XV décoré de fleurs.No longer availableDim. 81 x 61 cmEstimate: € 80/100 -
#405
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#455
Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Trois différents napperons et serviettes assorties et une grande nappe aux broderies.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#465
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Lot de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban. Nous ajoutons quelques mouchoirs.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#252
Een ovale spiegel van verguld hout, bovenaan versierd met een acanthusblad.
Miroir ovale en bois doré, surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 138 cmEstimate: € 80/120 -
#323
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#270
Een platina ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale smaragd van ± 0,50 ct.
Une bague en platine sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct et une émeraude centrale de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 7,29 gEstimate: € 600/800 -
#593Unica Belgium
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs et sur support. Avec marque.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 40/60 -
#767Willy Vandersteen
Een lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Lot de 42 albums de bandes dessinées dont Suske en Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy et Safari.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#532
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Maris.
“Paysage de Moulins”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Maris”.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 800/1000 -
#346
Een violontafeltje van wortelfineer.
Table violon en ronce de noyer.No longer availableDim. 55 x 118 cmEstimate: € 80/120 -
#428Capodimonte
“Advocaat” Een porseleinen figuur.
“Avocat”. Une figure en porcelaine.No longer availableDim. H 26,5 cmEstimate: € 40/60 -
#782
Zes iconen, naar antieke Italiaanse, Russische, Griekse, Cypriotische en Byzantijnse voorbeelden met als thema “Moeder Gods”. Hedendaags werk.
Six icônes d’après des exemples anciens italiens, russes, grecs, cypriotes et byzantins avec comme thème “La Mère de Dieu”. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 30 x 19 cmEstimate: € 120/140 -
#388
Een lot servies, bestaande uit vier bordjes en zes kopjes met onderbordjes met een meerkleurig en verguld bloemendecor, zes kopjes en onderbordjes van groen en verguld porselein en een set van twee borden met kop en onderbordje met een resp. groen en roze decor.
Lot de services dont quatre assiettes et six tasses et soucoupes à décor polychrome et doré de fleurs, six tasses et soucoupes en procelaine verte et dorée et une garniture de deux assiettes avec tasse et soucoupe en vert et en rose.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#430L.T.
Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.
Un étui à cigarettes en argent style Art Déco. 800 ‰ argent.No longer availableDim. 60,39 gEstimate: € 40/80 -
#592
“Voor Iris. Meisje bij het raam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Met opdracht aan de achterkant.
“Pour Iris. Fillette prés de la fenêtre”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Paerels”. Dédicace au dos.No longer availableDim. 91 x 65 cmEstimate: € 800/1000 -
#431
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit bordjes, schoteltjes en kommetjes. Beschadigingen.
Lot de porcelaines de Chine bleues et blanches comprenant des petites assiettes, de soucoupes et des tasses. Dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#722Hilde Hendrickx
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le joueur de tennis”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 50/80