Similar lots by type
-
#805
Een oude Meccano bouwset met aparte opwindmotor. In originele dozen. Jaren ‘60.
Ancien Meccano avec moteur. Dans les boîts d’origine. Vers 1960.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#803
“Drink-o-matic”. Een miniatuur drankautomaat. Recent werk.
“Drink-o-matic”. Un automate à boissons miniature. Exemplaire récent.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 50/60 -
#592
Negen cartoons m.b.t. Belgisch voetbal uit de jaren 40-50. Oost-Indische inkt en waterverf op papier. Sommige in slechte staat.
Neuf cartoons traitant le football belge des années 40-50. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Certains en mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#583
Een grote partij gravures. 4 diverse kleurenlitho’s van oude maritieme scènes (telkens 100 exemplaren) en het ontwerp voor 12 postkaarten met zichten op Gent door Herman Verbaere (100 exemplaren). Drukkerij Weissenbruch, “imprimerie du roi”.
Grand lot de gravures dont 4 lithos en couleurs de scènes maritimes anciennes (chaque fois 100 pièces) et le croquis de 12 cartes postales aux vues de Gand par Herman Verbaere (100 exemplaires). Imprimerie Weissenbruch, imprimerie du roi.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#385
Een poppenhuis met keukentje met drie popjes.
Maison de poupées avec cuisine et trois petites poupées.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#644
“Moeder Gods”. Russische icoon met verzilverde riza.
“Mère de Dieu”. Icône russe à riza en métal argenté.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#610Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#633
Vierkante art nouveau cachepot van polychroom aardewerk versierd met draken. Klein letsel onderaan.
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50/80 -
#10
Een handtas van croco met binnenvoering van daim en met bijpassende kam en geldbeugel. We voegen er een avondtasje aan toe.
Sac à main en croco à doublure en daim. Avec peigne et porte-monnaie assortis. Nous ajoutons un petit sac de soir.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#627Replogle
Een wereldbol in metalen staander van de collectie ‘Le monde classique’.
Globe dans une monture en métal. De la collection “Le monde classique”.No longer availableDim. h: 123 cmEstimate: € 180/220 -
#638
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van paarden, personages, Fo-honden en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des chevaux, des personnages, des chiens de Fo et des éléphants.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#621
Map met gravures, gedrukt met oorspronkelijke platen van Plantijn. 10 exemplaren met betrekking tot Antwerpen en 9 oude landkaarten. Drukkerij J.S. Buschmann, Antwerpen.
Carton à gravures imprimées avec des planches d’origine de Plantin. 10 exemplaires concernant Anvers et 9 anciennes cartes géographiques. Imp. J.S. Buschmann, Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#804
Een oude waaier van struisvogelveren. In originele doos van Vandenbroeck te Antwerpen.
Ancien éventail en plumes d’autruche. Dans la boîte d’origine de Vandenbroeck à Anvers.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#623
Een bidstoeltje van zwartgelakt hout met rieten zit.
Prie-dieu en bois laqué noir avec siège cannée.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 30/50 -
#802
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 1000/1200 -
#647
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#484
Ingekleurde art deco ets van een vrouw met een pauw. Genummerd en gesigneerd J. Haron.
Eau forte colorée art déco représentant une femme et un paon. Numérotée et signée J. Haron.No longer availableDim. 67 x 53 cmEstimate: € 70/80 -
#639
Voorsnijbestek van zilver, hoorn en staal. Keuren van Sheffield en J.B.
Couvert de service à viande en argent, corne et acier. Poinçons de Sheffield et “J.B.”No longer availableEstimate: € 80/100 -
#584
Een lot chromolitho’s door o.m. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linosneden door J.J. De Grave, talrijke litho’s, vaak buiten de plaat gesigneerd, door Herman Verbaere.
Lot de chromolithos par e.a. Henri Cassiers, Flor Van Acker, Jean Droit, linogravures par J.J. De Grave, nombreuses lithos, Par Herman Verbaere, souvent signées hors planche.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#635
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#625Giorgio Armani
“Pocket line”. Vijf dezelfde toiletzakken. Nieuwstaat.
“Pocket line”. Cinq sacs de toilette identiques. Etat neuf.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#615Joop
Zeventien kleine en twee grote sjaaltjes
Dix-sept petits et deux grands foulards.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#591Jos Speybrouck
Serie van 24 liturgische chromolitho’s. Drukkerij Goffart, Brussel. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Jaren dertig. Enkele kleine letsels.
Suite de 24 chromolithos liturgiques. Imprimerie Goffart, Bruxelles. Ed. Apostolat Liturgique, Abbaye de St-André par Lophem-lez-Bruges. Années 30. Quelques petits dégâts.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#636
Een Oosterse wollen loper. Met de hand geknoopt.
Couloir d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 250 x 106 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#185
Een groot lot factisses van o.a. Armani, Chloé, enz.
Grand lot de factices par e.a. Armani, Chloé, etc.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#335
Een lot diertjes van geslepen kristal, met o. a. zwaantjes, uiltjes, beertjes,... deels gemerkt Swarovski. We voegen er het originele hangvitrinetje aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé dont cygnes, hiboux, oursons etc. En partie marqués Swarovski. Nous ajoutons une petite vitrine à suspendre d’origine.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#137
Een bronzen paard met kar.
Cheval et char en bronze.No longer availableDim. L 38 cmEstimate: € 60/100 -
#62C. Sielens
“Duinlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de dunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#415
Twee verschillende piëdestals, waarvan één van gesculpteerd en één van witgepatineerd hout. De eerste met rood marmeren blad en één met twee glazen blaadjes.
Deux piédestaux dont un sculpté et avec tablette en marbre rouge, l’autre patiné blanc à deux tablettes en verre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#57
“Melkmeisje en waterdrager”. Een paar beeldjes van biscuit.
“Laitière et porteur d’eau”. Paire de statuettes en biscuit.No longer availableDim. H: 18,5 en 15 cmEstimate: € 60/100 -
#343
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit vier honden, waarvan twee van Royal Doulton en één van Beswick, en schilderende Churchill, enz.
Lot de faïences polychromes dont quatre chiens dont deux en Royal Doulton et un en Beswick, un Churchill peignant etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#221Hendrik Frans De CortPeriod: 1742-1810
“Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.
“Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.No longer availableDim. 50 x 71 cmEstimate: € 2000/3000 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500/1600 -
#375
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#88Volkstedt (?)
Een milieu de table van meerkleurig porselein in de vorm van een mandje, gedragen door drie putti. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
Milieu de table en porcelaine polychrome en forme d’une corbeille portée par trois putti. Marque sous la base. Vers 1930.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60