Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote vaas van aardewerk.
Een grote vaas van aardewerk.
Western Germany

Een grote vaas van aardewerk.

Un grand vase en faïence.
Dim. h: 46 cm
SKU: 2709220331.
Category: Aardewerk.
Auction day: 27 September 2022 19:00
Catalogue #331
Estimate: € 35 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #373
    Le Dauphin, France

    Een lampenvoet van robijnrood en verguld aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence rouge rubis et doré. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #350

    Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.

    Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #165

    Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.

    Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #248
    Makkum

    Een grote en een kleine schotel van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt. Randschilfer aan de grote schotel.

    Un grand et un petit plat en faïence multicolore. Les deux marqués. Eclat de bordure sur la grande soucoupe.
    No longer available
    Dim. Ø:23x31cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #283

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #111

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 42 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #674

    Twee vintage geglazuurd aardewerken vaasjes met vergulde binnenrand. Zonder merk.

    Deux vases vintage en terre vernissée à rebord intérieur doré. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #437
    Paul Sersté

    “Mannenhoofd”. Terracotta op houten sokkel.

    "Tête d'homme". Terre cuite sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #551

    Een reeks van 36 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Un ensemble de 36 assiettes en pâte tendre à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #630

    Een kom en een schenkkan van Duits steengoed met blauw geglazuurd reliëfdecor. De kom met enkele scheurtjes in het glazuur.

    Bol et pichet en grès allemand à décor en relief émaillé bleu. Le bol avec quelques fissures dans la glaçure.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm Ø: 37 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #547

    Een reeks van 39 borden van zachte pasta met bloemendecor. Doornik, XIXe eeuw.

    Un ensemble de 39 assiettes à pâtes molles à décor floral. Tournai, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 24,5 & 26 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #197

    Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Une garniture de cheminée trois pièces en faïence belge émaillée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #549

    Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.

    Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.
    No longer available
    Dim. 95x56x47cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #147
    Royal Dux

    Een siercoupe in zachte pasta, gevormd door een schelp, getooid met een paar badende dames. Gemerkt met roze driehoek.

    Une coupe décorative en pâte tendre, formée par un coquillage, ornée de quelques baigneuses. Marqué du triangle rose.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 450 / 500
  • #349

    Een peper- en zoutvaatje van meerkleurig Frans aardewerk, getooid met een papegaai. XVIIIe eeuw.

    Une salière et une poivrière en faïence française multicolore, à décor d'un perroquet. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #263

    Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.

    Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #351

    Drie stuks meerkleurig geglazuurd aardewerk, bestaande uit een vaasje met bloemendecor in reliëf, een schenkkan met decor van tulpen en een sierjardinière in de vorm van een zwaan. Laatste met zeer kleine schilfer aan de basis.

    Trois pièces en faïence émaillée multicolore, composées d'un vase à décor floral en relief, d'une cruche à décor de tulipes et d'une jardinière décorative en forme de cygne. Le dernier avec très petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 19, 20 & 25 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #637
    Peter Ipsen

    Een vide-poche van zwartgepatineerd aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘N. Nielsen’.

    Une vide-poche en faïence patinée noire. Marquée et signée 'N. Nielsen'.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #610

    Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten, alsook een olieflesje (dekseltje beschadigd binnenin).

    Un lot de six grands et six petits pots de cuisine, ainsi qu'une bouteille d'huile (couvercle abîmé à l'intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 20 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #342

    Een meerkleurig Delfts(?) aardewerken paardje. Gemonteerd op een lampenvoet. Kleine schilfer aan de basis.

    Un cheval en faïence de Delft(?) multicolore. Monté sur un pied de lampe. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm (50cm)
    Estimate: € 60 / 80
  • #360

    Een lot van drie antieke Hollands aardewerken borden, waarbij één met blauw bloemendecor en gele rand, één naar Chinees voorbeeld en één met meerkleurig bloemendecor. Laatste met haarscheur.

    Lot de trois assiettes anciennes en faïence hollandaise, une à décor floral bleu et bord jaune, une d'après un exemple chinois et une à décor floral multicolore. Le dernier avec une fêlure capillaire.
    No longer available
    Dim. Ø 23 - 34
    Estimate: € 30 / 50
  • #3

    Een lot Gouds plateel, bestaande uit twee kleine en een groter vaasje, een potje, een kleine asbak en een pique-fleurs. We voegen er een vaasje van Bergen aan toe.

    Lot de poterie de Gouda, composé de deux petits et d'un plus grand vase, d'une jarre, d'un petit cendrier et d'un pique-fleurs. Nous ajoutons un vase de Bergen.
    No longer available
    Dim. h: 5 - 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #652

    Een lot van elf potjes met vetplantjes en cactussen van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Enkele beschadigingen.

    Lot de onze pots à plantes grasses et cactus en faïence belge émaillée multicolore. Quelques dégâts.
    No longer available
    Dim. H:9-15cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #420

    Een paar zeshoekige vazen van Satsuma-aardewerk, versierd met decor van figuren. Begin XXe eeuw.

    Paire de vases hexagonaux en faïence de Satsuma, à décor de personnages. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #62

    Een houten kader met plaasteren Christusbeeld onder bol glas.

    Un cadre en bois avec une statue en plâtre du Christ sous verre bombé.
    No longer available
    Dim. 35 x 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #53

    Een hoornvaas van rood Boheems kristal.

    Vase en corne de cristal de Bohême rouge.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #20

    Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een parel.

    Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids total de +- 0,25 ct et de rubis d'un poids total de +- 0,30 ct et d'une perle.
    No longer available
    Dim. 3,33 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #143
    Jean-Ossaye Mombur

    “L’enfant retrouvé”. Een gepatineerd bronzen beeld. Met vermelding ‘Médaille Beaux-Arts 1881” en “Acquis par la ville de Paris”. Gesigneerd.

    « L'enfant retrouvé ». Une statue en bronze patiné. Mentionné 'Médaille Beaux-Arts 1881' et 'Acquis par la ville de Paris'. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #341

    Een lot postzegels met een album internationale varia, losse steekbladen dito, een map met “Postage Stamps of the United Kingdom”, in aparte mapjes, postfris (1970, 1971). En daarbij een album met sigarenbanden.

    Lot de timbres avec un album d'articles divers internationaux, pages brochées lâches idem, une chemise avec "Postage Stamps of the United Kingdom", en chemises séparées, MNH (1970, 1971). Et un album avec des bandes de cigares.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #519

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.

    "Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #639

    “Schip aan de kade”. Olieverf op doek.

    "Navire à quai". Huile sur toile.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #697

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #689
    Brown & Beres Designs Inc.

    Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.

    Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.
    No longer available
    Dim. 44 x 106 x 106 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548
    Couleuvre

    Een visservies bestaande uit 12 borden, een schaal en een sauskom.

    Un service à poisson composé de 12 assiettes, un saladier et une saucière.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #95

    Een 18 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 5,84 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #315

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2022

Veiling van 700 loten. Tentoonstelling Vrijdag 23 & Zaterdag 24 September van 10.00u tot 17.00u.

27 September 2022 19:00
28 September 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More