Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.
Dresden

Een grote vaas van blauw en wit aardewerk met een decor van vogels en bloemen.

Grand vase en faïence bleue et blanche à décor de fleurs et d’oiseaux.
Dim. h: 64 cm
SKU: 1312160417.
Category: Aardewerk.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #417
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Dresden

  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #938
    Dresden

    “Musicerende dame met papegaai” & “Lezende meisjes”. Twee groepen van meerkleurig porselein. Kleine beschadigingen aan de jurken. Onderaan gemerkt.

    “Musicienne au perroquet” et “Filles lisant”. Deux groupes en porcelaine polychrome. Petits dégâts au jupes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More