#511Glasservies van amberkleurig kristal.
#68Val Saint-LambertEen champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt met label en onderaan. Pièce unique.
#123Val Saint LambertEen grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
#387Een art deco pique-fleurs van geslepen kristal.
Un pique fleurs Art Déco en cristal taillé.No longer availableDim. h: 12 cm -
#261Een karaf van geslepen en blauw gedubbeld kristal met 800‰ zilveren halsmontuur en stop met merken van Delheid. Waarschijnlijk Val Saint Lambert, maar niet gemerkt.
#318Een pique-fleurs van geslepen en gekleurd kristal.
#293Een lot van vijf karaffen, waarbij drie glazen en twee geslepen kristallen.
#188Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit wittewijnglazen, rodewijnglazen, waterglazen en champagnecoupes. Compleet voor twaalf personen. Model Val Saint Lambert.
#675Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Vermoedelijk Val Saint-Lambert, maar zonder merk.
#677Val Saint-LambertElf geslepen kleurloos kristallen kommetjes met verguld montuur. 2 verschillende modellen. Gemerkt.
#664Zes wijnglazen van geslepen kristal met kelken in verschillende kleuren. Mogelijk Val Saint-Lambert. We voegen er een afwijlkend model aan toe.
#521Een lot kleurloos kristal, bestaande uit 6 cognacglazen van Cristal d’Arques, 7 geslepen wijnglazen, 2 gegraveerde wijnglazen, een karaf en schenkkannetje en vier bijpassende glazen en een vaas.
#600Val Saint-LambertZes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken.
#38Goebel, Germany“Foxterriër”. Een kleurloos kristallen beeldje. Gemerkt en gedateerd 1979.
"Fox terrier". Une figurine en cristal incolore. Marqué et daté 1979.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 35 / 45
#76Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met zwartgelakte poten. In het blad twee kleine luikjes met naaikussentjes aan de binnenzijde.
#631Een ronde vaas van celadonkleurig crackleware porselein.
#128Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
#441Een celadon kleurige vaas van chinees porselein.
#81Een handgeschilderd Grieks icoon. XIXe eeuw.
#162Hilaire Bals“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#457Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
#390Delvaux, BruxellesEen rood lederen pochette.
Une pochette en cuir rouge.No longer availableEstimate: € 130 / 150 -
#656Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
#688Een eikenhouten werktafel in Renaissancestijl. Gedraaide poten met dwarsverbinding in H. XIXde eeuw. Blad vervangen.
#546Een recente staande klok in eikenhouten kast.
#125Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct. en een saffier cabochon van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,75 ct et d'un saphir cabochon de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 9,32 gEstimate: € 900 / 1000