Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Meissener Bleikristal

Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.

Un grand vase en cristal taillé et doublé rouge, orné d'un décor floral.
Dim. h: 37 cm
SKU: 1312220597.
Auction day: 14 December 2022 19:00
Catalogue #597
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #162
    H. Syhtam

    “Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.

    "Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 71 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #454
    Marius Girard
    Period: 1927 - 2014

    “Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.

    "Vue de Montmartre". Huile sur papier. Signé et daté 1963.
    No longer available
    Dim. 46 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #217

    Een gazelle-gewei op muurplaat.

    Bois d'une gazelle sur plaque murale.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #566

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 255 x 210 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #691

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.

    Un tapis de laine persan noué à la main avec un décor d'arbustes à fleurs et d'animaux.
    No longer available
    Dim. 183 x 123 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #271
    Val Saint Lambert

    Een gegoten kristallen vaas, mauve aan de bovenkant.

    Un vase en cristal moulé, mauve au sommet.
    No longer available
    Dim. h 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #258

    Een porseleinen siervaas met kobaltblauw glazuur met vergulde motieven en messingen monturen en op de buik een pastoraal decor.

    Vase décoratif en porcelaine à glaçure bleu cobalt à motifs dorés et montures en laiton et décor pastoral sur la panse.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365

    Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.

    Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #400

    Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.

    Une paire de coupes en bronze cloisonné. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 12 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #127

    Een paar cassolettes van geaderd marmer met verguld messingen monturen en met losse deksels.

    Une paire de cassolettes en marbre veiné avec des montures en laiton doré et des couvercles mobiles.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #371
    Scailmont

    Een art deco vaas van gesatineerd glas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Kleine schilfer aan de bovenrand en perforatie (ooit gemonteerd als lampenvoet).

    Un vase art déco en verre satiné d'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué. Petit éclat sur le bord supérieur et perforation (d’une ancienne montage en pied de lampe).
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #695

    Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.

    Une montre de poche art déco en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More