Similar lots by type
-
#197Val St. Lambert
Een zware vaas van kleurloos en groen geslepen kristal met in ruitmotief geslepen decor. Onderaan gemerkt.
Un vase lourd en cristal taillé incolore et vert, motifs de losanges gravés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 300/360 -
#365Val St. Lambert
Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un vase et un vase cylindrique en cristal taillé, vert et mauve dans la masse. Marques.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#161Val St. Lambert
Een vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 150/180 -
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm x b 20 cmEstimate: € 25/35 -
#234
Een luchter van koper en glas met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120 -
#177Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal mauve et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200/240 -
#883
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groot glas met groene kelk, een klein grijs vaasje, een kleurloze en mauve vaas en een kleurloze vaas. De laatste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal taillé, comprenant un grand verre à calice verte, un petit vase gris, un vase incolore, un vase en mauve et un autre vase incolore. Les deux derniers portent la marque Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 10 - 28 cmEstimate: € 120/150 -
#399
Een sierkom in meerkleurig kristal. Afwisselend mat en doorschijnend in golfpatroon.
Bol en cristal polychrome. Parties mates et claires en alternance formant des vagues.No longer availableDim. h 17 cm; B 30 cmEstimate: € 30/40 -
#419
Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.
Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.No longer availableDim. h: 36,5 cm h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#825Swarovski
Een treintje van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een locomotief, een kolenwagon, personenwagon, tankwagen en een containerwagon. Op houten treinspoor. Bijgevoegd een brugboog en een kristallen belletje.
Un petit train en cristal taillé incolore, comprenant une locomotive, un wagon à charbon, un wagon pour voyageurs, un wagon à combustible et un wagon conteneur. Sur rails en bois. Nous ajoutons un pont et une clochette en cristal.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
Trois cendriers en cristal en cristal taillé resp. bleu, rouge et incolore. Marque Val St. Lambert. Nous ajoutons un cendrier italien soufflé.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#257Val St. Lambert
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal op voet. Onderaan gemerkt en met label.
Un vase en cristal taillé bleu et incolore sur pied. Marque sous la base, label présent.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#238
Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460/500 -
#434Val St. Lambert
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een roze coupe, een roze vaas en een blauwe vaas. Allen gemerkt.
Un lot de cristal de couleurs, comprenant une coupe rose, un vase rouge et un vase bleu.No longer availableDim. h: 16 & 18 cmEstimate: € 100/120 -
#187Val St. Lambert
Een siervaas op voet van geslepen kleurloos en rood kristal. Onderaan gemerkt.
Un vase sur pied en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200/220 -
#241Val St. Lambert
Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.
Un vase en cristal taillé vert et incolore. Marque sous la base et label présent.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60/80 -
#224
Een paar gesmeed koperen luchtertjes met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Une paire de lustres en fer forgé à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 en 70 cmEstimate: € 60/80 -
#329Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#379
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#869
Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 78 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 78 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#178
Een paar bronzen girandoles met acht lichtpunten in twee niveaus en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à huit lumières sur deux niveaux, ornés de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 300/320 -
#864
Een reeks van acht champagnecoupes van kleurloos kristal. Enkele kleine beschadigingen aan de randen.
Une série de huit coupes à champagne en cristal incolore. Quelques petits dégâts au bords.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#855Val St. Lambert
Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één met blauw en de ander met groen decor. We voegen er een kleurloze presse-papier naar aanleiding van 25 jaar Azem aan toe. Allen gemerkt.
Deux cendriers en cristal taillé, dont un au décor bleu, l’autre au décor vert. Nous ajoutons un presse-papier à l’occasion des 25 ans Azem. Marques.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#437Val St. Lambert
Een lampvoet van kleurloos kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal incolore. Marque.No longer availableEstimate: € 50/70
Other lots in this auction
-
#142
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont en Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Vijf diverse topografische gravures. XVIIIe eeuw.
“Axel” (26 x 20 cm). “Hellevoetsluis” (17 x 21 cm). “Beaumont et Hainaut” (12 x 16,5 cm) “Landreci” (12 x 16 cm). “Lillo/Liefkenshoek” (9 x 13 cm). Cinq gravures topographiques. XVIIIième siècle.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#878
Twee kleine bronzen olifantjes.
Deux petits éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 40/50 -
#3
Victoriaanse wenskaarten op papier en zijde. Voor verjaardagen, Kerstmis, Valentijn enz.
Cartes de voeux sur papier et soie, période Victorienne. Anniversaires, Noël, ...No longer availableEstimate: € 25/35 -
#381
Een bureaugarnituur in de vorm van een bronzen kanon.
Une garniture de bureau sous forme de canon.No longer availableDim. l:24 cmEstimate: € 45/50 -
#217
Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500/600 -
#906
Een uitgebreid kristallen glasservies. Glazen in verschillende uitvoeringen.
Un service de verres en cristal. Verres différents.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#400
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge met doosje van schildpad. Letsel aan wijzerplaat en doosje.
Une montre de poche en or jaune 18 ct engravée avec une boite en tortue.No longer availableDim. 30,33 gEstimate: € 250/350 -
#105Jaeger-LeCoultre Swiss Made
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.No longer availableDim. bruto: 29,21 gEstimate: € 900/1000 -
#360
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de deux diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1 gEstimate: € 600/700 -
#157Delvaux
Een blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#415
Een eikenhouten eendeurs kastje waarop een scribaan werd gemonteerd.
Une petite armoire en chêne à une porte, un scriban monté par dessus.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 50/80 -
#877
Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.
Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/50