Other lots in this auction
-
#588“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
Vache arlequin. Une statue en plastique multicolore.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157“Jonge vrouw met putti”. Een bronzen groep naar Mathurin Moreau. Met cachet.
Jeune femme aux putti. Un groupe en bronze d'après Mathurin Moreau. Avec cachet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#691Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Un lot de quatre chiens en porcelaine. Différents âges et origines.No longer availableDim. h: 12 - 17 cmEstimate: € 30 / 50 -
#46Een serveerwagentje van hout en messing.
Un chariot de service en bois et laiton.No longer availableDim. 78 x 74 x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.
Un bracelet en or jaune 14K avec deux têtes d'aigle.No longer availableDim. 23,10 gEstimate: € 500 / 600 -
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#570Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Un ensemble de jardin en teck quatre pièces pour enfants, composé de deux chaises, d'un banc et d'une table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 420 / 500 -
#441Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.
Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.No longer availableDim. h: 5,5 - 13,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#117Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
Un ensemble en argent comprenant un miroir, une brosse et un peigne dans sa boîte d'origine. 835‰.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 160 / 200 -
#672LuxorEen vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Une pendule de cheminée entièrement en laiton. Dans son écrin d'origine et avec preuve d'achat.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 20 / 25 -
#366Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Une série de quatre fauteuils de style Louis XVI patinés en blanc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#580Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 200 / 240




