Similar lots by type
-
#171Royal Bonn
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 250/300 -
#538
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#283
“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#16
Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
Une jardinière en faïence blanche sur socle.No longer availableDim. h: 53 + 19 cmEstimate: € 36/50 -
#273
Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80/100 -
#268
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#597Emaux de Longwy
Een meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#287
Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#689Wood & Sons, England
Een theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.
Un service à thé à pâtes molles avec un décor de fruits bleus. Travail anglais. Complet pour huit personnes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#212Newhall, Hanley.
Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#384
Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40 -
#248
Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.
Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/250 -
#304
Een stelletje van vijf aardewerken apothekerspotjes, waarbij drie met blauw en wit decor en twee meerkleurig. Apocrief merk van De Drie Klokken onderaan.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#607
Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.
Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#233
Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#313
Een paar hondjes van deels verguld Staffordshireaardewerk. We voegen er een groepje cvan een vrouw bij een vos met jong aan toe. (Beschadigd).
Une paire de chiens en poterie Staffordshire partiellement dorée. Nous ajoutons un groupe d'une femelle avec un renard avec son petit. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27,5 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#109
“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
Marie de Bourgogne. Un carreau en terre cuite peint à la main.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#678
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10/20 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#437
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#231
Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60/80 -
#578
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#357
Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Un double encrier en poterie de Rouen.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#97
Een brullende tijger van Japans brons op een houten voetstuk. Tijdperk Meiji.
Un tigre rugissant en bronze japonais sur un socle en bois. Période Meiji.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#120
Een 14 K geelgouden armband met twee arendskoppen.
Un bracelet en or jaune 14K avec deux têtes d'aigle.No longer availableDim. 23,10 gEstimate: € 500/600 -
#700
Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton à décor gravé, montés à l'électricité.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80/120 -
#186
Een gefineerd mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden en een lade en doucine.
Commode de style Louis-Philippe en placage d'acajou avec trois tiroirs et un tiroir et doucheNo longer availableDim. 112 x 134 x 54,5 cmEstimate: € 200/220 -
#476Retay Arms Corp.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4.5mm.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 180/240 -
#441
Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.
Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.No longer availableDim. h: 5,5 - 13,5 cmEstimate: € 70/100 -
#390
Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Une paire de cadres photo en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. 18,5 x 13,5 cmEstimate: € 120/140 -
#42La Force
“Heren- en damesportret”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
“Portrait d'homme et de femme”. Deux peintures à l'huile sur panneau. Les deux signées.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 80/120 -
#240
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een gele Ceylon saffier van +- 2,20 ct. en met een briljant van 0,20 ct. Met certificaat.
Collier en or jaune 18 K avec pendentif serti d'un saphir jaune de Ceylan de +- 2,20 ct et d'un diamant de 0,20 ct. Avec certificat.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 1500/1700 -
#263
Een gietijzeren wandplaquette met beeltenis van Maria met Jezus. Achteraan gemerkt.
Plaque murale en fonte représentant Marie avec Jésus. Marquée au dos.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 50/70 -
#667
“Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.
Filles aux oranges. Deux figurines en porcelaine espagnole multicolore. Nous ajoutons une cloche de Noël en biscuit dans la boîte d'origine.No longer availableDim. h: 8, 17 & 20 cmEstimate: € 30/40 -
#7
Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een twee cricketbats, een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met ivoren toetsen en een scorebord.
Un lot d'équipements de sport et de jeux anciens, composé de quatre balles, deux battes de cricket, un mètre ruban dans un étui en cuir, une boîte à cartes avec compteur de points, un petit compteur de points avec clés en ivoire et un tableau de bord.No longer availableEstimate: € 100/150