Similar lots by type
-
#212Newhall, Hanley.
Een meerkleurige vaas van zgn. Boumier Ware met een decor van vruchten en vlinders. Decor van Lucien Boullemier (1877 - 1949). Onderaan gemerkt.
Vase polychrome dite Boumier Ware avec decor de fruits et de papillons. Décor de Lucien Boullemier (1877-1949). Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#597Emaux de Longwy
Een meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Un plat sur pied en faïence multicolore à décor de M.P. Chevalier. Marqué en bas. Petit éclat à la base.No longer availableDim. Ø: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#268
“Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Een bierkan van geglazuurd Duits steengoed met zes kleine pulletjes. Eén met schilfer aan de voet.
Der Mann ist Kegler von Natur, ob arm oder reich”. Une cruche à bière en grès allemand et six chopes. Un éclat à une base.No longer availableDim. h: 11 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#231
Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60/80 -
#109
“Maria van Boergondië”. Een handgeschilderde aardewerken tegel.
Marie de Bourgogne. Un carreau en terre cuite peint à la main.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#16
Een wit aardewerken jardinière op sokkel.
Une jardinière en faïence blanche sur socle.No longer availableDim. h: 53 + 19 cmEstimate: € 36/50 -
#287
Twee vintage vazen van geglazuurd Duits aardewerk.
Deux vases en poterie allemande émaillée vintage.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#304
Een stelletje van vijf aardewerken apothekerspotjes, waarbij drie met blauw en wit decor en twee meerkleurig. Apocrief merk van De Drie Klokken onderaan.
Un ensemble de cinq pots d'apothicaire en terre cuite, trois à décor bleu et blanc et deux multicolores. Marque apocryphe de De Drie Klokken sous la base.No longer availableDim. h: 16,5 & 17 cmEstimate: € 30/40 -
#171Royal Bonn
Een aardewerken sierjardinière met meerkleurig en verguld bladerdecor. Onderaan gemerkt.
Une jardinière ornementale en poterie à décor de feuilles multicolores et dorées. Marquée en bas.No longer availableDim. b: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#437
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 50/80 -
#233
Een Madonna met kind van Torhouts aardewerk naar ontwerp van Alfons Noseda. Achteraan gesigneerd. Omstreeks 1930.
Une Vierge à l'Enfant de la poterie de Torhout d'après un dessin d'Alfons Noseda. Signé au dos. Vers 1930.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#538
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Vase moderne en faïence de Chine partiellement glaçurée décoré d’anneaux. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80/100 -
#578
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Deux jardinières en poterie ornementale en forme de canards.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/45 -
#283
“Sint Antonius”. Een beeldje van terracotta. Enkele beschadigingen. XIXe eeuws (?).
“Saint Antoine”. Une figurine en terre cuite. Quelques dégâts. XIXème siècle (?).No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#678
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Un lot de quatre chopes à bière différentes.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 10/20 -
#568
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Jeunesse assise. Une statuette vintage de terre cuite émaillée sombre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60/80 -
#313
Een paar hondjes van deels verguld Staffordshireaardewerk. We voegen er een groepje cvan een vrouw bij een vos met jong aan toe. (Beschadigd).
Une paire de chiens en poterie Staffordshire partiellement dorée. Nous ajoutons un groupe d'une femelle avec un renard avec son petit. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27,5 & 22 cmEstimate: € 40/60 -
#689Wood & Sons, England
Een theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.
Un service à thé à pâtes molles avec un décor de fruits bleus. Travail anglais. Complet pour huit personnes.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#98
Een antiek aardewerken Song vaasje. Archeologische vondst.
Un vase antique en poterie Song. Découverte archéologique.No longer availableDim. H. 20,5 cmEstimate: € 250/300 -
#607
Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.
Un plat en faïence émaillée à décor de poissons. Signé en bas Puigdemont.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 30/40 -
#384
Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Femme laitière avec vache en faïence de Delft multicolore. Restauration sur une corne et un pied et un pied du tabouret manquants. Marqué par Dextra en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 35/40 -
#357
Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Un double encrier en poterie de Rouen.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30/35 -
#248
Twee grote sierschotels van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt ‘C B’.
Deux grands plats décoratifs en faïence multicolore. Marqué 'C B' en bas.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 200/250 -
#273
Een lot aardewerk, bestaande uit drie Chinese kommetjes, waarbij één met meerkleurig en één met capucineglazuurs, dekselpotje, een veldfles en een kruik.
Un lot de poterie, composé de trois bols chinois, un à glaçure multicolore et un à glaçure capucine, un pot à couvercle, une gourde et un pichet.No longer availableDim. h: 6 - 29 cm Ø: 9 - 17 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#261
Een oude Duitse brandweerhelm.
Un vieux casque de pompier allemand.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#649
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Une console murale de style Louis XVI en chêne avec un dessus en marbre rouge.No longer availableDim. 95 x 68 x 48 cmEstimate: € 120/180 -
#242
Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
Un miroir mural en bois patiné blanc.No longer availableDim. 77 x 111 cmEstimate: € 80/120 -
#684
Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25/35 -
#55Lapponia Finland
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
Une broche en or jaune 14K sertie de trois perles.No longer availableDim. 10,10 gEstimate: € 250/300 -
#34Pol MaraPeriod: 1920-1998
“Vrouw met kat”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd 6.12.80 en genummerd 129/200 buiten de plaat. Met dédicace.
Femme au chat. Une lithographie. Signée, datée du 6.12.80 et numérotée 129/200 à l'extérieur de la planche. Avec dédicace.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#117
Een zilveren set waaronder een spiegel, borstel en kam in originele doos. 835‰.
Un ensemble en argent comprenant un miroir, une brosse et un peigne dans sa boîte d'origine. 835‰.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 160/200 -
#504
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400/600 -
#291
Een paar messingen kandelaars.
Une paire de bougeoirs en laiton.No longer availableDim. h. 42 cmEstimate: € 40/50 -
#537
“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Vieux sage avec femme. Une statue en ivoire sculpté. Signée en bas. Chine, début XXe siècle. Instrument mancoNo longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 800/900 -
#211
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Lichte waterschade.
“Corpus Juris Canonici”. Lyon, 1614. Légères traces d’humidité.No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 50/80 -
#54Freddy Reynaert
“Maanlanding”. Een houtskooltekening. Gesigneerd.
“Descente vers la lune”. Un dessin au fusain. Signé.No longer availableDim. 44 x 43 cmEstimate: € 30/50